kuidas kõik algas?

Blogimisega alustasin 2006. aasta sügisel ja üritan siiani aktiivselt sellega tegeleda, kuigi vahepeal on üsna pikad pausid olnud. Eriti 2010. aastal…  Alguses tegutsesin (ja ka mitmed teised blogijad nagu näiteks Kaia) blogger.ee’s, kuid otsustati pillid kotti panna ja siirdusin uutele jahimaadele – Blogspot ei meeldinud eriti ja WordPress oli tunduvalt meelepärasem. Alustades kas või sellest funktsioonist, et postitusi saab parooli alla panna.

Miks ma blogimist alustasin? Ausalt öeldes mul polnud erilist plaani seda teha, kuid siis ühel septembri õhtul tegi Ralf soovituse, et ma võiksin ka blogimisega tegeleda. Nii halb mõte kui see ka polnud, tegin kasutaja ja hakkasin järjest rohkem kirjutama. Ja sellest arenes välja kirg blogimise vastu. Ma poleks ise ka alguses suutnud arvata, et see võib mind niivõrd muuta. Ühesõnaga, mul pole õrna aimugi, mis oleks saanud, kui ma poleks sellega alustanud. Lihtsalt öeldes Ralf suutis mu elu tugevasti mõjutada ja mul on hea meel, et ta seda tegi.

Aja jooksul inimesed imestavad jätkuvalt, kuidas ja miks ma blogi pean. Mul on lihtsalt olemas tahe ja jaks seda teha. Aastaid hiljem on tore lugeda, mis uskumatuid lollusi olen ma teinud. Kõige tähtsam ongi, et ma pean seda blogi puhtalt enda jaoks, mitte kellegi teise nimel.

Mis siis minust endast? Mu nimi on Rauno Kaldmaa, sünnipäev on 6. novembril ja ma olen väga suur filmifriik. Lisaks sellele olen ka Jaapani fänn. Praktiliselt kõik, mida ma armastan, tuleb Jaapanist – Silent Hill seeria, Battle Royale, Final Fantasy VII, Death Note, muusika (Akira Yamaoka, Nobuo Uematsu) jne. Tegelikult need neli äsjaloetud fakti on väga väikesed faktid.

Õigemini on kõik väga muutuv. See eelmine lõik on kirjutatud aastaid.. väga palju aastaid tagasi. Nüüdseks on välja arenenud armastus ja kirg ka teise riigi vastu – Lõuna-Korea. Sealne muusika, seriaalid ja filmid..  meeldivad mulle mõnes mõttes isegi rohkem kui Jaapani oma. SNSD, White Christmas…

Suure tõenäosusega mainin blogis mitmeid tuttavaid ja sõpru ning ma loodan, et nad ei võta seda isiklikult. Ma tahan öelda seda, et mu kirjutamisviis võib olla kohati irooniat täis ja üritan seda ennekõike teha huumoriga. Aga kui kellelegi tundub, et ma olen temast halvustavalt kirjutanud, siis see polnud niimoodi mõeldud. Ma ei kirjuta inimestest avalikult siin halba. Olgu.. kui nüüd meenutada, siis mõned aastad tagasi olen siiski tõepoolest otseselt kellestki päris vihaselt ja kurjasti kirjutanud. Kuid need konkreetsed inimesed, kellest ma kirjutasin siis.. olgem ausad, te olite selle kuhjaga ära teeninud. : )

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s