kastitäis jalgpallikesi.

Ma olin nelja sõbraga kõrges pilvelõhkujas. Meid ajas taga sarimõrvar, kes hoidis käes suurt nuga. Me olime suures köögis mõnda aega peidus, kuid mõrvar leidis meid üles ja hakkas meid taga ajama. Me jooksime üksteisest lahku ja mul õnnestus tema eest minema joosta ajutiselt.

Otsisin kohta, kus end peita. Sisenesin ühte väikesse ruumi, kus aknast avanes ilus vaade öisele linnale. Läksin toa nurka, diivani kõrvale. Toppisin põradale hunniku riideid, kapist leidsin ka veel kilepresendi. Toas olid kastid, mis olid täidetud väikeste jalgpallidega ja tegin nendest müüri. Läksin nurka, tõmbasin kilepresendi peale ja jäin siis piiluma kile alt ust.. üsna kaua.

Siis aga ilmus minu ette üks hästi pisike kiisupoeg, kes piiksus armsalt. Siis tema järel tuli minu juurde veel teine kiisupoeg. Olin segaduses, kust nad veel välja ilmusid. Tõusin istukile, võtsin kile enda pealt ära ja minu ees oli umbes 10 pisikest kiisupoega, kes tahtsid kõik minuga mängida. Nad kõik ronisid välja ühest nendest kastidest, kus olid väiksed jalgpallid. Neid tuli lõputult juurde. Nad kõik tahtsid piiksusid ja tahtsid minuga mängida. Ma otseses mõttes uppusin kiisupoegade sisse.

Mõned tunnid hiljem sai mul kõrini ja läksin uksest välja. Lõin ukse pauguga “This is SPARTA!” stiilis lahti. Just ukse taga seisis mõrvar ja see võpatas teda natuke. Kuid ma ei viitsinud temaga üldse tegeleda ja kõndisin lihtsalt teda ignoreerides minema. Mõrvar sattus segadusse, miks ma tema eest ei põgene ja tuli minu juurde. Ta küsis: “Mis juhtus, kas sa nagu ei peaks minu eest ära põgenema?”

Vaatasin talle kurja näoga otsa ja vastasin talle üleolevalt ning ülbelt: “Mis mul viga on?! Proovi ise seal toanurgas paar tundi istuda koos kiisupoegadega ja saad ise teada.”
Mõrvari kohale laskus suur küsimärk ja ma kõndisin minema lihtsalt.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s