SNSD palavik

Mind on tabanud vahepeal SNSD palavik. Mul on tunne, et sellest ma ei saa lähiajal vähemalt mitte kuidagi üle ega ümber. Nüüdseks on selle korea iidoligrupi vastu nii suur armastus tekkinud. Eriti suur armastus on Sunny vastu, keda teadsin juba varakevadest saadik, kui ta laulis 4Minute’i laulu Hot Issue. Ma ei saa noh, kui ÜBERnunnu ta on. :3

Tema aegyo (cuteness, spoiled child) on aga erakordne. Isegi Meriti aegyo ei pääse mitte kuidagi nii lähedale. Üks asi on tema aegyo, kuid teiste tüdrukute reageerimine on palju parem. :’D Sellest videost piisas, et mind ära võluda ja temasse armuda.

Ma ei oska tõesti öelda, mis SNSD laul meeldib kõige rohkem. Igas seni kuulatud laulus on oma sära olemas. Hoot on ülilaheda tantsu ja laulusõnadega (ma polnud seda esimesel korral jõudnud poolt ära kuulata ja JUBA siis hakkas kummitama), Gee on nagu turbojänes, mis annab mõnusalt palju energiat, Oh! aga kõige tabavama rütmiga ja Echo on lihtsalt rahulik nunnusus kuubis. Viimases videos on need tüdrukud erakordselt ilusad, et võttis põlved nõrgaks. X3 Peaaegu iga kord, kui autoga sõidan, lükkan maki käima, esimesena mängib alati laul Oh!  ja iga kord laulan sõidu ajal kaasa. :3

Teine lemmik praegu on YoonA.

Tegelikult see on täiesti tõsi, SNSD on tavaline näide iidoligrupist. Kuid näed mis, nii lühikese ajaga on selle vastu nii suur armastus tekkinud. Ma ei mäleta, millal ma olen üldse mingit bändi nii väga esinemas näha tahtnud. Nad esinesid juunis Prantsusmaal, ning kõik piletid osteti 15 minuti jooksul Interneti vahendusel ära. x_x Ehk vist vähemgi, kui 15 minuti jooksul. Peab vaikselt raha koguma juba eraldi SNSD jaoks. Kui nad peaks naaberriiki esinema tulema, siis ma tahan niikohutavalt ära käia kontserdil.

Väike hoiatus mu lugejatele seoses baka suvise kokkutulekuga. Kui läheb nii, et saan auto võtta, siis kes iganes tulevad Tartust mu auto peale – ma hakkan laulma! Ja tõenäoselt terve tee! Ja enamasti SNSD laule! I’m gonna make you like it! Kui keegi peaks ka nii julge olema, et võtab plaadi makist välja ja viskab selle aknast välja, siis see ei tööta, sest igaks juhuks teen teise plaadi ka!

Olen praktiliselt sama juttu rääkinud neljale-viiele inimesele – nende kõigi reaktsioon oli umbes selline: “Oh sind küll. Sina ja su jaapani tüdrukud” Nad ei ole Jaapani tüdrukud, nad on Lõuna-Korea tüdrukud! ._.

Tegin SNSD puhuks lausa eraldi kategooria, kekeke.

2 thoughts on “SNSD palavik

  1. Sandra ütles:

    Yey, ka mulle meeldib Sunny kõige rohkem ^^
    Mul on alati nii raske mõista, miks tal nii vähe fänne on >o<
    Loodan, et see väga creepy ei ole, et ma siin suvalt kommenteerin, alles leidsin su blogi ^^

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s