kiljume… nagu väikesed tüdrukud.

Nagu arvasin, kanji töö läks väga ilusasti. Kolm töökest on veel jäänud. Teisipäevases inglise keele praktikumis esinesid kursakaaslased ettekannetega. Oeh, ma pean järgmise nädala teisipäeval esinema.. selle nädalavahetuse üritan pühendada ettekande koostamisele, sest muidu läheb kiireks. Kuulasin teiste ettekandeid, sain juba hea ettekujutuse, milline võiks mu ettekanne olla ja samal ajal.. kritseldasin ja harjutasin kanjisid. Neid on nii mõnus kritseldada, kui igav hakkab. Kursaõde nägi kanjisid ja ta sattus vaimustusse. :3

Teisipäev, teisipäev… Lõpuks jõudis kätte aeg, mil sain kätte uued kuulmisaparaadid. Oh põrgut.. vean kihla, et kui ma oleks 10. aastane, siis ma vehiks kätega nagu hull ja nutaks. Sest tõesti, helid tunduvad hetkel nii teistsugused ja võõrad. Põrgusse, isegi mu enda hääl kõlab teistsugusena. Ning ei saa mainimata jätta sedagi, et olen hakanud kuulma nüüd uusi helisid, mida ma pole kunagi varem tähele pannud. Näiteks nüüd, ühikas (jah, ma ei ela nüüd enam vanatädi juures, vaid Maaülikooli ühikas) kuulsin läbi akna, kuidas rong mööda sõidab. Ja ei, aken oli kinni. Pärast viimast praktikumi teisipäeval sain kõigepealt kokku Henrikuga, kellega käisin Žen-Ženis söömas. Oiii, ta pani mind juba kohe alguses proovile ja üritas tekitada vaikselt erinevaid helisid – klõpsis küünlajalga, koputas õrnalt vastu lauda ja nii edasi. Ma olin vahel päris meeltesegaduses.

Pärast seda aga läksin Ketly juurde, endiselt meeltesegaduses, kus sain taas süüa spagette hakklihaga, aga kõige tähtsam oli siiski jäätisetort! Mustsõstramaitseline jäätisetort, mille peal on riivitud šokolaaditükkide kuhi… urr, nii kuum… :3 Sebisin Raheli ka kohale, kes jõudis hiljem kohale. Kuna päeva põhikavas oli “Final Fantasy VII – Advent Children Complete,” mida ta tahtis ka näha, siis vaatasime Ketlyga seni filmi “Incite Mill.” Seda olin tahtnud juba detsembrist saadik näha. Mis teha, mind lihtsalt intrigeerivad sellise temaatikaga filmid, kus inimesed lukustatakse kuhugi ja neid sunnitakse osa võtma tapmismängus – umbes nagu mu lemmikfilm läbi aegade, mis on “Battle Royale.”

Iroonilisel kombel, Rahel jõudis ukse taha täpselt mõni minut hiljem, kui film lõppes. Ma loodan, et Rahelile meeldis Final Fantasy film väga. Ehk oleks talle vist isegi rohkem meeldinud, kui mina ja Ketly ei oleks erutunud iga väiksema Cloudi seksikale liigutusele ja kiljunud nagu väikesed tüdrukud.

Sest tõesti, kuidas saab MITTE kiljuda sellise überseksika Cloudi iga pisema muskli tõmblusele? *-* Tuled kustu, ja niimoodi vaatasime terve filmi ära, sõime vahepeal viinamarju ja põukisime üksteist. Oojah, viinamarjadega seoses ka… pooled viinamarjad olid söödud. Ma ütlesin: “Ma pööran need ümber,” ja pöörasin viinamarjad kausis ümber. Saite aru loogikast? Pärast filmi naersime pool tundi lihtsalt järjest absurdsete naljade üle.

Kolmapäev see-eest… seda päeva iseloomustab tõenäoliselt kõige paremini see väike armas pildike: Mhm, kuulmise pärast. Aga vähemalt kuradi suur pluss on uutel aparaatidel see, et mikrofon ei ole ainult ettepoole suunatud, vaid taha ka. Neli aastat eelmiste aparaatidega oli kogu aeg see asi, et mikrofon oli ainult ette suunatud. Konkreetselt iga kord, kui õpetaja kõndis mööda klassi ja liikus tahapoole, siis pidin tema poole vaatama, et paremini kuulda. See muutus tõesti väga tüütuks ja mingi hetk ma lihtsalt lõpetasin konspekteerimise ära, sest ei viitsinud pead keerata. Aga endiselt, teistmoodi kõlavad helid ajavad segadusse. Jaapani keel oli eriti kohutavalt raske – suur klassiruum ja seal kajas väga palju. Samas… see on kõigest algus ja täielikult ümber kohanemine võtab keskmiselt aega paar nädalat. Sellised on mu esmamuljed.

Alates tänasest, neljapäevast, hakkan olema JAFFi infolauas Cinamoni kinokassade kõrval. Küll mitte iga päev, kuid enamiku aja festivalist. Juba kell 16.00 võib mind näha juba. Stepmania, Guilty Gear ja värki. Rahaga on pisut kitsas olukord see aasta, seega ei saa suurt animemaratoni teha nagu üle-eelmisel aastal, kui vaatasin festivali jooksul tervenisti 11 filmi ära. :3 AGA! Alati on olemas järgmine aasta!

Igatahes, tundub, et olen saanud blogiga taas uuesti rajale, vaatamata nii pikale augule. Selle asemel, et teha pikk-pikk kokkuvõttev sissekanne eelmise aasta olulistest sündmustest minu jaoks… Ma vahepeal üritan sissekannete sisse sulatada mõned lõigud, kus kirjutan, mis eelmisel aastal samal ajal toimusid. Näiteks varsti tuleb AnimeFest Lätis.. eelmisel aastal tegin seal Cloudi cosplay’d, aga eks selles kirjutan kunagi hiljem, kui on õige aeg kasutada “eelmisel aastal, samal ajal” fraasi. :3  Sellega seoses sooviks ka teada saada, kui palju on mu blogil nüüd endiselt lugejaid alles. Kes endiselt hoiavad silma peal, ma oleks väga tänulik, kui annaksite endast märku näiteks kommentaari jättes. :)

Mul… pole kunagi olnud plaanis blogi hüljata.

One thought on “kiljume… nagu väikesed tüdrukud.

  1. Kaia ütles:

    I’m here! :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s