this restless and anxious feeling..

Ma ei saa enam rahulik olla. Ma ei saa enam rahulikult istuda ega voodis lamada, lebotada ega midagi. What if..? Ja kui ma lebotan rahulikult, hakkan mõtlema. Erinevatest asjadest, näiteks mida ma peaksin nüüd tegema või millal ma teda järgmisena näen. Mõtted muudkui kogunevad ja kogunevad, siis ma muutun väga rahutuks ja ärevaks, ei suuda paigal püsida, tunnen mingit vajadust midagi teha, kas või nõusid pesta. Sest kui ma seda ei tee., siis, tunnen suurt frustratsiooni. Praegusel hetkel.. ma ei eelistaks mõelda, vaid teha midagi.

Lugesin läbi Hesse “Stepihundi” ja ma tõeliselt nautisin seda raamatut. Üldiselt raamatud kohutuslikust kirjandusest on mind enamasti kü… neutraalseks jätnud nagu näiteks Tammsaare “Tõde ja õigus,” aga “Stepihunt” on tõeliselt hea. J.D. Salingeri “Kuristik rukkise” lugesin juba poolteist aastat tagasi läbi, mis meeldis samuti ja Remarque “Läänerindel muutuseta” tundub ka väga hea olevat, sest ometi ma tahtsin seda ka tohutult lugeda pärast “Kuristik rukkist,” aga poodides polnud seda enam müügil. Raamatukogu oli muidugi üks võimalus, aga vot nii head raamatut tahaks juba hoopis pigem riiulil omada, kui laenutada, vaatamata sellele, et mu riiulis seisavad enamasti Jaapani päritolu raamatud ja mangad. Puhka rahus, J.D. Salinger! Tänases kirjanduse tunnis analüüsisime muideks ka “Kuristik rukkist” ja ma mõistan nüüd rohkem, miks see niivõrd hea on.

Miks majanduse eksam juba sel neljapäeval on? Eelistaksin, et see jääks rohkem kevade poole, kuid samas saab siis teiste eksamite peale rohkem mõelda. Isegi kui see peaks ebaõnnestuma, siis vähemalt neljapäeva õhtul on taas Megazone minek… bakadega. :3 Kindlasti hakkan seal veelkord moonwalki tegema ja kõike muud. Reedeks on vaja ka teha uurimustöö Keioga, eutanaasia teemal. Käisin eile raamatukogus ja vaatasin, mis ma sealt leidsin. Lähemalt uurides leidsin, et see on ikka väga intrigeeriv teema.

Ei saa enam kauem reaalsuse eest põgeneda..

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s