the first meeting of Baka

Nädala alguses jäin õrnalt haigeks. Tõsist hullu ei olnud midagi, valus kurk, tugev nohu ja õhtuti peavalu. Asi oli selles, et ma ei tahtnud mitte mingil juhul haigeks jääda, võtsin kasutusele peaaegu kõik meetmed, et end ravida ja minust sai teesõltlane. Kes oleks arvanud, et öine Theraflu teeb nii uniseks, et hommikul ei jõua üles ärgata ega kooli minna.  Mingil teisel ajal oleks haigeksjäämine sobivam olnud, kuid sel nädalal oli plaan minna Megazone’i taas bakadega ja nädalavahetusel toimub Kopra talus Baka foorumi kokkutulek, mis on tunduvalt tõsisem sündmus, kui senised koosolemised bakadega, sest üle 50 inimese tuleb kohale, sealhulgas ka Trash.

Neljapäevane Megazone läks ikka küll paremini, kui eelmisel korral, skoori poolest. Teate ikka seda liikumisohutust, et jooksmine pole enam-vähem lubatud. Enam-vähem sel põhjusel lõigi Ahti endal kulmu veriseks. Mina aga jõudsin järeldusele, et ei pea jooksma, vaid piisab sellest, kui teed moonwalki ja selle tagajärjel õnnestusin enda pea ära lüüa mingi oranži mannekeeni vastu. Riine nägi seda ja võite kindlad olla, et ta sai korralikult naerda. :3 Järgmisel korral panen ka tumedad riided, sest heledate riietega sai minust neoonlampide vihus kõige paremini nähtav sihtmärk.. ja kõige heledam! Peaaegu oleksime ühe mängu veel teinud, aga Tasku suletakse nüüdsest kl 20 ja läksime hoopis Eduard Vilde restorani sööma. See oli väga-väga mõnus õhtu ja lõppes veel paremini. ^^

Siis neljapäeva õhtul ei läinudki üldse magama ja vaatamata faktile, et reedel oli proovikirjand, olin terve öö üleval. Ma pole eriti kindel, mis minuga viimasel ajal öösiti toimub. Rahutud ööd.. ma võin olla väsinud ja unine, kuid magama ei suuda jääda. Sel reede öösel ei olnud hullu midagi, vaatasin hoopis “Ouran High School Host Club”i lõpuni ja hetkel pole mitte midagi uut vaadata, kõik anime kraami andsin ka Raimondile. *sob-sob* Aga proovikirjand läks minu meelest paremini, kui eelmine, mille teemaks oli “Kes on edukas inimene?” Õpetaja kirjelduse kohaselt oli see “kribu-krabu,” vaatepilt kitsas ja kõike muud. Tagant järele mõeldes ja enda kirjandit läbi lugedes tõepoolest nii oligi. Aga see proovikirjand… geezus, see oli väga haige. Praktiliselt kõik kirjandi teemad olid väga sügava teemaga ja vajasid kõvasti läbimõtlemist. Polnud mingi ime, et mul läks teema valimiseks poolteist tundi. Kuus tundi proovikirjandit, alates kella kaheksast kuni kaheni päeval, ja võite uskuda, et see oli otseses mõttes vaimne enesetapp. Jaa, tõsi, olin terve öö üleval, aga väsinud ei olnud (ma polnud isegi reede õhtul kl 8 väsinud ega unine). Lõpuks valisin teemaks “Kõigel siin ilmas on hind.” Enne mustandi kirjutamist kirjutasin mõned allikad paberile, ja alustan viimastest.
P. Coelho “Ristiisa,” küll õpetaja mõtleb midagi sarnast: “Ahaa.” Siis oli Richie Kelly film “Donnie Darko.” Kujutan ette, et õpetaja mõtleb: “Noo… hea küll.” Ja kõige esimeseks allikaks oli… Jaapani seriaal “Zeni Geba,” 2009, eestikeelne pealkiri “Rahahull,” inglise keeles aga “Money Crazy,” võtke kuidas soovite, lugejad. Siin kohas tahaks ma küll näha kirjanduse õpetaja nägu! xD Kui mina oleksin tema asemel, siis oleks mu reaktsioon umbes selline: “WHA~?!” Ma hakkasin omaette naerma eslle peale. Igatahes, ma panen oma käe südamele, kui ütlen, et “Zeni Geba” võib vabalt olla üks parimaid allikaid selle kirjandi puhul. Kui peaksingi kirjutama klassikirjandi selle seriaali kohta, nagu me teeme vahel raamatute puhul, siis see tuleks vähemalt viis lehekülge pikk, sest seal on nii palju, mida analüüsida ja mille üle arutleda. Muidugi, muid allikaid oli ka, millest ma lähtusin, aga tahtsingi peamiselt õpetajale peavalu tekitada, et mis seriaal veel see “Zeni Geba” on. :3 Kirjandi lõpetus jäi ehk väga lahjaks, aga mis siin ikka.

Laupäeva hommikul valmistusin kokkutulekuks, panin asjad kokku ja hakkasin vara Tartu poole sõitma. Pidime kõik Zeppelini juures kokku saama ja siis koos välja sõitma. Maximas ostsin isegi liiga palju süüa kaasa ja kokkutuleku ajal ma peamiselt neid ei puudutanudki. : ) Minust sai Baka isiklik koogihoidja. Hoidsin terve tee kooki kandikuga.. iseenesest sain suurepäraselt hakkama, aga kui mul oleks terve tee olnud moraalne tugi, siis ehk ma poleks ühte roosat pisikest tähekest ära söönud. Kerli võttis ühe tähekesi ja hiljem Remi ka… kuigi lubasin talle selle eest jalaga anda. *giggles*
Kokkutulek oli mõnusalt muhe. Väga palju rahvast ja ohtralt kõditamist! Mitte ainult Merit, vaid nüüd Riine ka.. *sob-sob* Ma ei saanud öösel kl 6 rahulikult mangat lugedagi, kui istusin selili diivanil ja.. : ) Kokkutulekul oli ikka oma ajakava ka. Esimese asjana algas fotojaht. Moodustasime grupid ja meile anti teemad, millest pidime pildi tegema, näiteks võim, loodus, mänguväljak, grupikas, kobras (eks ole, me olime Kopra talus), cosplay jne. Ma olin vist ainus, kes oli hingega cosplay juures. Otseses mõttes, ma panin selga punase mantli, kaelas oli valge sall, peas oli armas Kaia kassimüts ja lisaks sellele värviti mu huuled punaseks. :3 Jaa… ma ütlesin ka tutvustamise ajal, et mulle meeldib vabal ajal animet vaadata ja cosplay’d teha, eriti naistegelaste omi. ^^ Ma ei tea, räägiti ,et mulle pidi see punane mantel väga hästi sobima, mis oli minu võistkonnas ühe tüdruku oma ja mille ta sai Soomest. Ütlesin talle, et kui kunagi satun Soome ja seal näen seda, siis sebin selle kindlasti ära. :3 Vahepeal toimus viktoriin ja minu võistkonna nimeks oli vist “Epic Fail nr. 1.” Mina ega teised ei teadnud peaaegu mitte midagi. ^^ Piljardis tegin isikliku rekordi – lõin sisse neli kuuli järjest, aga siiski suutsin mängu kaotada Raimondile, sest mul õnnestus must kuul sisse lüüa, enne kui kõik ühevärvilised olid sees. Mustki on ühevärviline, mnjah. Mängisin Raimondiga üsna palju Tekken 3, ja eks ikka… I kicked his ass! ^^ Aga mitte kuidagi ei suutnud Tekken 3’s pähe teha Anttile, kellel olid ikka väga jõhkralt head oskused. Nägin ka siis lõpuks Trashi ja ajasin temaga natuke juttu, kes millegipärast arvas üks hetk, et kas ma olen homo, aga eks ta nägi ka seda minu cosplay’d. *giggles* Õhtul toimus eesti filmi “Rändaja” esilinastus, mis oli minu meelest võrratult hea ja jättis väga hea mulje. Ma isikliklt ei olegi vist seni ühtegi Eesti õudusfilmi näinud, samas ma pole kindel, kas antud film on üldse õudusfilm, kuid see suutis paaris kohas kananaha ihule ajada.

Ma olin terve öö üleval, taaskord. Pean tõdema, uni oli tõesti vahepeal, aga samas ei tahtnud mitte kuidagi magama jääda, sest alati toimus midagi. Mu tuba oli ka saunamajas, mis on pisut tüütult kaugel peamajast. Muusik oli mu toanaabriks ja niipalju siis tõesti meie toast, sest kumbki meist ei läinud sinna magama, vaid tukkusime kuskil tugitoolil ja diivanil… peamajas. :3 Ma ei oska hetkel midagi muud kirjutada, see kokkutulek oli väga mõnus ja muhe ja minugipoolest oleks see võinud kaks päeva kesta, kuid samas oleksin teise päeva öösel raudselt laip. Surnuks kõditamine on ka teoreetiliselt võimalik? *giggles*

Kui aus olla, siis ma olen väga ärevil animeklubi Asashio suhtes, sest Kaia läheb ju ometi Tallinna jaapani keelt õppima ja ma pole väga kindel, mis siis saab. Nagu ma olen aru saanud, siis ta on organiseerinud peaaegu kõik üritused seoses animeklubiga. Sõbrapäev vaikselt läheneb ja siis toimub taas midagi. Ja üleüldse, ma muutun veel ärevamaks, kui mõtlen selle aasta peale. Kevad, suvi, sügis..Kuidas ma hakkama saan, kuidas suvi möödub töötades, sest isa vigastas selga ja ta ei saa eriti midagi teha, mida ma hakkan edasi õppima ja kuhu ma lähen. Ma ei saa endale valetada enam, mul on tekkinud millegipärast mingid kahtlused seoses filminduse osas, et kas see on ikkagi minu jaoks. Kõik see teeb mind vastikult rahutuks ja ärevaks. Kui vaid kool kestaks kauem.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s