Why tremble with anger that’s not even there?

Kokkuvõtlikult kahest-kolmest viimasest nädalast:

Jäin suvetööle, nagu oli arvata. Selle käigus pidin järgi tegema: 4 matemaatika, 2 eesti keele, 1 kirjanduse, 4 bioloogia, 4 ajaloo ja 2 lugemiskontrolli raamatutest “Isa Goriot” ning “Kuritöö ja Karistus,” mis muide sarnaneb olemuselt “Death Note”-ile. Lisaks sellele veel 2 matemaatika kodust kontrolltööd ja töövihikus mõned leheküljed täitmist. Pole paha, kui minu arvamust kuulda tahate. Võrrelge seda eelmise aastaga, kui mul oli vaja ainult 3-4 matemaatika kursust järgi teha. Skoor! Üle poole klassi jäi suvetööle ja ma imestan, et kui ma andsin hinneteraamatu klassijuhataja kätte, siis pool mu klassist polnud veel 11. klassi “lõpetanud.”

Miks nii palju järeltöid? Ühelt poolt lasin tunnid üle, millega kippusin liialdama ja teiselt poolt häirisid mind tohutult isiklikud probleemid parima sõbrannaga. Miks ma siiani kirjutan temast kui “parimast” sõbrast. Peamiselt kevadel ja ka juuni alguses, kui iga kord mõtlesin kas või korra tema peale, muutusin vihaseks. Ta ajas lihtsalt marru sellega, kui häbematult ta on mind ära kasutanud, et kedagi endale saada (mäletate neid jaanuaris toimunud pidusid eelmises korteris?) Ma ehk olen tõepoolest väga naiivne, et seda ei taipanud. Kuskil kevadel tuli laks vastu pead ja asjad selginesid. Kaotad oma sõbrast üle poole, kui ta armub. More than that. Okei, see fenomen kehtib enamiku kohta ilmselt, kuid häid sõpru ka ei tohiks unustada. Rohkem ja rohkem olen järeldusele jõudnud, et ma ei taha enam temaga mingeid tegemisi teha. Tal pole ilmselt aimugi, mida ma olen pidanud tundma tema pärast. See tähendab, et meil on ees tõsine vestlus. Ja foto shooting temaga jääb arvatavasti ära. Ma ei saa lihtsalt temaga enam edasi suhelda, kui tema peale mõeldes muutun vihaseks ja kurvaks. Kui mõelda kõigele sellele, mis viimasel ajal toimunud on. Kuidas öelda inimesele, et ma ei taha enam teda näha? Kõlab egoistlikult? Võib-olla ehk ta isegi on sellest aru saanud ja süümepiinade tõttu üritab kontakti edasi hoida. See on võimalik, kuid ta ise tõi selle endale kaela.

Zack: “We’re friends, right?”

Sellele järgnes lõpetamiste maania ja valus on selle peale mõelda, sest järgmisel aastal lõpetan mina. Üsna huvitav on võrrelda Tamme gümnaasiumi ja Räpina ühisgümnaasiumi 9. lõpetajaid. Seda märkasin juba eelmisel aastal, et Räpina 9ndikud näevad välja pigem laste moodi, kes on suhteliselt lapsikud võrreldes Tammega 9ndikega. Imelik erinevus.. või siis mitte. Lehari keskkooli lõpetamine oli kõige lahedam. Ahja keskkoolist lõpetas see aasta.. ee.. 8 inimest?! Lõpetajad olid selliste nägudega, nagu oleks käimas Jaapani tv show “Do Not Laugh Batsu Game,” kus üritatakse naeru tagasi hoida. Serioosselt kohe, muigama ajas.

Käisin kolm korda hambaarsti juures ja viimane külastus oli eelmistest kõige valusam. Eelmised korrad oli pigem mõnus kõdi sellega võrreldes. Tuimestus on päris lahe. Pool suud ei tunne, saad närida suu sisemist nahka ilma et midagi tunneks. Miinused on sellel ka – raskused rääkimisega. Ma pidin kaks korda bussipiletit küsima, et müüja saaks mu mõminast aru.

Umbes 1/3 õppesõitudest on läbitud ja siduriga vajab kõvasti harjutamist. Vahel tuleb sellega kohalt minek hästi välja, siis teistel kordadel läheb see nii metsa kui üldse annab minna. Eelviimasel suretasin autot 13 korda. Skoor. Iga titt, kes on manuaaliga sõitnud, oskab automaadiga sõita.

Oh, hakkab pihta. Enamus ajast juulis ja augustis olen taas Tallinnas nagu eelmistel suvedel. Müük läbi, siis on terve õhtu vaba. Coca Cola Plaza ootab! Oih, st mu suurimad fännid Aurelia ja Laura ka. They’re dying to see me. Me too! :*

2 thoughts on “Why tremble with anger that’s not even there?

  1. Ralf ütles:

    Ootmis, sina jäid suvetööle? Vanasti olid sa ju nelja-viieline?

  2. lostinthemist ütles:

    Ma üritan enamasti koolis hästi hakkama saada ja hinded on valdavalt neljad, kuid see kooliaasta veidike ebaõnnestus. Eelmisel aastal jäin samuti paariks päevaks suvetööle.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s