verine Mary

Nüüd saab lõpuks üle tüki aja blogisse kirjutada. Uues elukohas pole Internetti ja olen mõistnud, et ilma Internetita on tõepoolest palju parem elada (vähemalt niikaua, kuni mul on olemas filmid, seriaalid ja anime-d, mida vaadata ning sellest mul väheks ei jää), kuid sel juhul saavad kannatada suhted lähedaste inimestega. On tunda, kuidas ma olen üsna paljude inimestega kaugemaks jäänud ja viimaste nädalate jooksul on peas ringi tiirlenud küsimus, mille esitas samuti Zack “Final Fantasy VII-s” : “We’re friends, right?” Internetti satun nädalavahetustel, mil olen Räpinas ja koolis ehk satun vahetundide ajal arvuti taha. Põhimõtteliselt see, mis Maris kuskil talve lõpus enda blogisse kirja pani, on tõene, et peaaegu mitte kedagi ei huvita, kus sa oled või mis sinuga juhtunud on, kuni neil on sind vaja.

Paar nädalat tagasi olid Tartus mingid tudengite päevad ja Lehar helistas esmaspäeva õhtul, et kas viitsin välja minna. Igasuguseid veidraid elukaid sai selle õhtu jooksul näha: Ursulat, Johannat, Mini-Me-d (Rauno), Mirelli & Martat, Siimot, Mariellet, Enelinit & Ingridit ja teisigi. Sain lõpuks ära proovida Tšehhi õlu Bud-i, mis oli Lehari lemmikõlu ja see oli üllatavalt hea. Olime Pirol, McDonalds’is täitsime kõhud peaaegu sulgemise ajal, raekoja platsil, kuskil suures pommiaugus keset Tartut, Krooksus jne. Kella 4 ajal öösel olime ühes pubis Botaanikaaia lähedal ja üritasime 75 kr kokku saada, et kolm õlut ühe hinna eest osta. Aga mina… ma parem tsiteerin Siimot: “Kõik on mingi hullult pinges, et raha kokku saada, aga see siin tõmbab järsku 100 kr rahulikult välja!” Aga see pubi lõpetas õlu müümise täpselt kell 4 ja me jäime kõigest 6 minutit hiljaks. : (

Igatahes, ma pole eales nii kaua kooli ajal väljas olnud ja jõudsin koju kell 5 öösel. Pole mingi ime, et terve usuõpetuse tunni ja ülejäänud paar tundi magasin. Leharil ja teistel elukatel vedas, kel oli eksamiperiood – nad ei pidanud kella 8-ks kooli minema, aga vähemalt Marielle oli ka meiega peaaegu sama kaua väljas ja ta mõistab, mida ma tundsin.  : ))

Eelmise nädala esmaspäeval sain Lehari ja Mini-Me-ga taas kokku ja olime peamiselt Pirol. Ursula tuli ka sinna mõne aja pärast. Peamiselt lihtsalt olime õlut joomas ja juttu ajamas. Sain tuttavaks Merkaga, kes oli Rauli kunagine klassiõde. Päris palju juttu saime räägitud Tammest, sellest koolist ja õpetajatest. ^^ Kuskil ühes pubis proovisin ära kokteili Bloody Mary, mida olen pikemat aega tahtnud. Pehmelt öeldes sellepärast, et ühes lemmikfilmis “Shaun of the Dead” seda mainiti (kusjuures, see oli üsna kaval vihje). Ma olin parajalt täis ja kui hakkasin sealt ära minema, polnud mul õrna aimugi, miks ma Lehariga rääkisin natsismist, kommunismist, Hitlerist ja Stalinist. Jõudsin seekord pool 2 koju. Õhtut iseloomustab kõige paremini järgmised sõnad: kaks tumedat õlut, kaks tekiilat soola ja laimiga ja Bloody Mary!

One thought on “verine Mary

  1. Ralf ütles:

    Bloody Mary on mu lemmikkokteil, kuna tomatimahl on lemmikmahl ja viina pean parimaks napsiks. Palju pipart peale ja laskäia. Hakkab üleliia pähe küll.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s