Bring it on!

Naljakas. Kui ma eilses sissekandes kirjutasin, et üks asi sai listist “Asjad, mida enne surma teha” maha tõmmatud, siis eile juhtus veel üks asi, mille tõttu nimekiri lühenes.

Jõulupidu hakkas kl 6 ja ma läksin sinna ühistranspordiga. Raudteejaama peatuses tuli kontroll ja tere hommikust – mul polnud 30 päeva piletit rahakotis! Alles paar tundi tagasi tühjendasin enda rahakotti igasugustest tšekkidest ja muust üleliigsest prahist, mille vahel siis ka see bussipilet oli. Mis siis ikka, mul paluti neile järgneda neil väikebussi, kus mind kuulati üle, täideti ankeet ja tehti miinimumtrahv – 300 krooni. Väga naljakas, sest see oli esimene kord, kui jäin jänesena vahele. Mul oli nägu muigel, kui istusin seal väikebussis. Kuid edasi kõndisin jala koolini.

Jõulupidu oli äärmiselt kõva. Meil oli see aasta 80-ndate teema, seega pidid kõik retro riietes kooli tulema. Ausalt, kohati läks isegi meelest, et see on jõulupidu, mitte 80-ndate pidu. Esinemised olid võrratud, paljude kostüümid hästi naljakad ja palju muud. Meie esinemise ajal Micheal Jackson ahistas mind. :|

Pärast pidu kogunesime klassi, kus igaüks sai jõulupaki, saime teada üsna mitu tõepärast fakti ning läksime koju. Kell oli 9, nagunii bussid oleksid poole tunni aja pärast peatusesse tulnud, olin ootamisest tüdinud ja otsustasin jalgsi koju kõndida. Ja teate mida? Selles peatuses, kus ma koduteel bussist maha tulen, seisis seesama ühistranspordi väikebuss, kus mulle trahvi tehti! “Asjad, mida enne surma teha” iroonia.

Tänane koolipäev oli isegi liiga lebo. Neli tundi ainult, ja pärast seda oli kolm tundi loengut. Kella 4ks pidin olema Räpinas perearsti juures, kus pidime ära täitma mingid paberid… pensioni värk. Mult taheti võtta vereproovi, sest viimane proov võeti 2005. aastal. Ma ütlesin: “Bring it on!” See vereproovi võtmine osutus niivõrd vastikuks, ma muutusin hästi-hästi närviliseks ja ma olen siiani üsna närviline, ei suuda paigal olla.

One thought on “Bring it on!

  1. Maris ütles:

    hah! :D
    sorri, et ahistasin!
    Jackson ju :D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s