I want to see how everything turns into chaos!

Ma polegi jõudnud veel kirjutada sellest lumetormist, mis möllas paar nädalat tagasi. Ma pole varem nii hullus lumetormis olnud. Pühapäeva hakkas see pihta. Sugulased olid meil külas ja nad tegid ettepaneku, et viivad mu Tartusse. Lumetorm oli päris mõnusasti alanud. Lund muudkui sadas ja sadas, millele ei näinudki otsa tulevat. Ma võtsin kõike rahulikult, sest ma suutsin seda nautida. Küll aga, ülejäänud, mu sugulased, sattusid pidevalt paanikasse ja see avardas rohkem neid, et millised nad tegelikult on. Nt Valdek, poleks osanud arvata, et ta niivõrd põikpäine võib olla. Vead tulevad välja ja kõik ei olegi nii täiuslikud. Mitte, et ma seda väitnud olen.

Jupp maad Kuristast edasi oli lumi tee kinni tuisanud ja kui sinna autode järjekorda ootama jäime, jõudsid just lumesahad kohale. Pidime tund aega ootama. Kuid autost oli üsna võimas vaadata, kuidas lumetorm möllab. Unustamatu vaatepilt. Üldse, Tartu sõit võttis rohkem kui kolm tundi. Ma loodan tõesti, et selliseid asju juhtub rohkem. Ma tahan näha, kuidas kõik muutub kaoseks ja tahan seda lihtsalt nautida. Inimeste nõrkused ja vead avarduvad.

Üks asi sai listist “Asjad, mida enne surma teha” maha tõmmatud.

Eile läksin koos Eeroga klassivenna juurde ööseks. Keio vanemad on terve nädala kodust ära ja teadagi, mis toimub. Nad ostsid terve külmkapi õlut täis, oma 60 pudelit. Seega jah, öösel oli nn filmiöö, kus ma näitasin neile lemmikuid – “Sunshine” ja “Battle Royale.” Tänagi on seal järjekordne pidu, kuid ma ei lähe sinna. Öö jäi põhimõtteliselt magamata ja ma pean puhkama.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s