I’m not… a good person ?

Eelmisest sissekandest on peaaegu kuu möödas ja on vaja kiiresti asjad kokku võtta. Afterparty, mis toimus novembri kuu viimasel reedel, oli ülikõva. Tegelikult isegi parem, kui esialgne sünnipäev. Rahvast oli ka muidugi rohkem, kuid ikkagi, rohkem nalja sai. Kohal olid Ursula, Marielle, Lehar, Maris, Sigrit, Janika, Kadi, Martin, Rommi ja paljud teised. Lõpus tuli natuke rohkem, kui tegelikult kutsusin, kuid ma ei pannud pahaks, sest ma teadsin neid inimesi ja nendega oli tore.

Enne, kui need “kutsumata külalised” tulid, läksid Ursula ja Marielle korraks ära, nii et jäime ainult neljakesi korterisse – Maris, Sigrit, Lehar ja mina. Maris ja Sigrit hakkasid järsku nii peale käima, et nad tahavad mind meikida. See oli sama hea nagu : “Welcome to hell ! “ Ma ei saanud neile vastu ka, aga noh, meikimise ajal sai ikka palju naerda. Kõige piinavam aspekt oli see, et mul ei lubatud peeglist ennast vaadata ja kogu aeg mõtlesin, et mida nad järgmiseks teevad. Põhimõtteliselt värvisid ripsmed ja silmade ümbrus mustaks, mu ilusad lokid sirgendati ja palju muud. Ja täpselt, kui nad minuga lõpetasid, jõudis ülejäänud rahvas kohale. Veel parem oli see, et Ursula ei hoidnud end naermisega tagasi. :D Janika ütles, et ma nägin välja nagu Jaapani rock bändi liige, kuid samas Sigriti õde Margit ütles, et meenutasin Rolf Juniorit. Wait, who the fuck is Rolf Junior ?!

See jääb ka ilmselt viimaseks korraks, kui ma lasen tüdrukutel mind meikida. Margit ütles, et arvestades, et me plaanime kindlasti veel koosolemisi teha, siis see küll viimaseks korraks ei jää. Ma pean meigieemaldaja ostma. Ma nägin ikka nii kurja vaeva, et saaks silmad sellest mustast värvist puhtaks. Pesin silmi vähemalt neli korda. Ursula ja Lehar jäid ööseks, et ülejäänud aja nendega koos olles viskasime emo-kid nalju.Iga kord, kui vannitoast tulin välja ja ikka ei aitanud pesemine vähendada emo attitude’i, purskasid nad naerma. Rääkimata ka siis laupäevasest hommikust.

Parim sõbranna ei saanud afterparty‘le tulla, kuid… ma poleks osanud eales arvatagi, et samal ajal, kui mina pidutsen sõpradega, siis tema satub avariisse… :/ Õnneks jäi ta terveks, turvavöö päästis ta elu, kuid Timpsul, kes autot juhtis, polnud turvavöö peal ja… Üks asi närib mind eriti seest, et ta oli natuke joonud enne sõitu. Who’s that kinda dumb? !

Ralf küsis mult eile, et kuidas on olla 18. Ma jäin talle vastuse võlgu. Kindlasti on see vabaduse tunne, kuid samas on seni olnud väga palju probleeme. Suurem jaolt on minu süü ka. Kuid see läks ikka tõesti üle piiride, et.. mu ema puhkes nutma sellel nädalavahetusel. Kaks korda. Pühapäeval oli ikka jube meeleolu. Olin nii mõttes, et ei suutnud väga keskenduda Erichiga rääkimisele, kui sõitsime koos Tartu poole. Veendusin veel üha enam…  Kas ma olen hea inimene või mitte? Ma tõesti ei oska sellele vastata, kuid ma kaldun tugevasti negatiivsuse poole.. kuigi samas kaldub ka headuse poole, sest ma mõtlen enda lähedaste sõprade heaolule. Tegelikult isegi liiga palju, et ma unustan enda ära. Aga.. kas see on siis hea või halb? See on relatiivne küsimus.

Esimesed kaks tundi oli matemaatika, mis jäi ära. Jätkuvalt olin mina jälle see, kes sai sellest ‘uudisest’ hilja teada. Ma unustasin PSP samuti koju, seega kulutasin selle aja ära hängimisele, eesti keele kontrolltööks õppimisele ja mõtlemisele..

Meie kooli jõuluõhtu on sellel kolmapäeval, kus iga klass peab esinema seal kas siis näidendi, laulu imiteerimise või mis iganes. Räpina ÜG’s nimetati lauljate imiteerimise üritust Ministaaride Show’ks, kuid see toimub traditsioonide kohaselt pärast minu sünnipäeva millalgi…

Igatahes, mina pean koos Marxi ja välejalast Virxiga panema titariided selga ja tegema igast hulle tantsuvõtteid. Nostalgia.. mulle meenus, et ma pidin 9. klassis Ministaaride Show’l selga panema kleidi ja hullu paruka ning imiteerisin Silvi Vraiti. Oh õudust, kuskil on see video veel alles. Igatahes, täpselt nagu ma kõigile demonstreerisin, kui Maris selgitas meile esinemiskava, oli see sama hea, kui lasta endale kuul pähe. Maris ütles selle peale : “Jah, väga tore, et sa sellega nõus oled. ”

Like… whaaa…. ?!

Muide, Getu, kui sa seda loed, siis küsi hiljem Marxi käest: “Kus su õde on? ” ;D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s