Lubadused, mida me tegime..

Teisipäeval sain kokku Ursula (tema uus juuksevärv rokib!) ja Mariellega ning käisime kinos “Detsembrikuumust” vaatamas. Ma olen nüü järje kaotanud, et mitu korda me oleme kolmekesi kinos käinud. Ajaloo õpetaja andis meile otsese käsu seda filmi vaadata. Minu puhul poleks seda vaja olnud, sest ma nii või naa vaatan praktiliselt kõik filmid, mis kinos jooksevad. Tegu on ühe parima Eesti filmiga, mida olen näinud. Algusstseen Eesti-Venemaa piiril oli juba isegi väga võimas.

Ma sain kaks korda selle õhtu südamest naerda. Üks oli see, kui meil olid piletid ostetud ja oli pool tundi aega enne filmi algamist ja istusime esimesel korrusel pingil. Marielle küsis: “Mis filmi me hakkame vaatama?”

Ja teine suurepärane moment oli filmi ajal. Filmi teisel poolel sai eestlane tulistada, kukkus teiselt korruselt alla ja kukkumise ajal oli kuulda Wilhem Scream’i, mille peale purskasin naerma. Võib-olla see polnudki Wilhelm Scream, kuid see kõlas tõesti niimoodi ja ajas jõhkralt naerma. I didn’t see that coming. Okei, võib-olla oli see sadistlik, et hakkasin naerma Wilhelm Scream’i saatel eestlase tulistamise peale, kuid mind ei huvita see.

Ma rääkisin tänase päeva jooksul kaheksale inimesele  tomatite anekdooti filmist “Pulp Fiction,” kuid mitte keegi ei puhkenud eriti selle peale naerma. Tasus ikkagi proovida. Myth busted!  Samas, ma olen suhteliselt vaikne suhtlemises, kuid täna ma kogesin üsna mitu korda tunnet, et aitab juba vaikimisest ja hakkasin järsku lobisema. Ma ei mäleta, et mul seda tunnet oleks varem olnud.

Boris kinkis mulle sünnipäeva puhul ühe filmi, kus mängib üks minu lemmiknäitlejanna Naomi Watts. Naljakas on see, et kui ma hakkan mõtlema, kes on mu lemmiknäitlejad, siis pähe ei tule ühtegi. Alles pärast pikka aega mõtlemist tuleb keegi meelde. Tähendab, esimese laksuga tuleb Naomi Watts meelde, kuid rohkem kedagi, kuigi ma olen kindel, et lemmiknäitlejaid oli veel kaks-neli.. Oh, Richard Dean Anderson on ka üks neist. 

Ma näen viimasel ajal sarnasusi inimeste vahel, keda ma tean. See hakkab juba mind tõsiselt närima. Näiteks kui ma käisin üksinda teisel korral Madeira kõige suuremas kaubanduskeskuses, peamiselt kinos “Saw V” vaatamas, siis nägin Marielle sarnast tüdrukut. Jah, seesama, kellega käisin teisipäeval kinos. Sama pikk, sama numps nägu, kuid juuksed olid tumepruunid. Või siis teine näide : üks 10. klassi tüdruk Tamme gümnasiumist meenutab jõhkralt ühe mu lemmikmängu “Silent Hill 3” peategelast Heather’it.

See on tegelikult suhteliselt creepy, it’s starting to freak me out!

Mu lemmikseriaalile “Hana Yori Dango” tehti film, mis on järjeks seriaalile ja see esilinastus suvel Jaapanis. Nüüd DVD tuleb välja detsembris ja fansub versioon peaks jaanuaris valmis saama. Mina ja Ingrid lubasime, et kuna me oleme mõlemad niivõrd suured HYD fännid (temast sai Jaapani fänn, sest ma soovitasin talle seda seriaali ja teda hakkas üha rohkem huvitama Jaapan), siis me vaatame selle filmi koos.

Samas, mu lemmikanimatsioonile tuleb järgmise aasta sügisel välja Director’s Cut, teisisõnu Final Fantasy VII – Advent Children Complete. See versioon peaks tulema palju kõvem, sest see on vähemalt 40 minutit pikem ja võitlused on julmemad, näiteks Cloud’il olid trailer’is igasugused marrastused ja vigastused näol ja see, kuidas Sephiroth torkas oma Masamune mõõga tema õlga ja tõstis niimoodi Cloud’i üles, oli väga-väga jõhker. Saskia, kes oli ka koos meiega kevadvaheajal Pariisis, vaatas seda filmi hiljuti ja muutus otsekohe selle fänniks. Ta on seda nüüdseks viis korda vaatanud, kuid minu puhul… ma olen tõesti järje ära kaotanud, sest olen seda niivõrd palju vaatanud. Lihtsalt selline film, mida saab mitmeid kordi vaadata. Igatahes, kui Director’s Cut välja tuleb, siis me vaatame selle uuendatud versiooni koos ära!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s