“What the fuck” John Malkovichi moodi..

Muide, pärast neljapäeva retsi õhtust osa käisin Ekraanis, vaatasin Coen’i vendade “Burn After Reading” ära. Film oli naljakas, väga naljakas. Te ei kujuta ettegi, kui naljakas John Malkovich võib olla vandudes. Ma pole varem teda iialgi naljakas rollis näinud. “What the fuck?!” Ma imiteerisin tema vandumist ka reedel koolis, kaks korda. Siis, kui Erich istus vahetunnis matemaatika klassis minu kohal ja viimases tunnis, keemia, kui tüdrukud istusid minu tavapärasel kohal. Igatahes, Ekraanis käisin viimati selle aasta kevadel ja ma mäletan väga hästi, et piletihind õhtul oli 80 krooni. Nüüd, kui ma käisin neljapäeval seal, siis maksis kinopilet 50 krooni. That’s right, konkurents Cinamoniga.

Reedese kehalise kasvatuse 1000 meetri jooks ei olnudki nii hull, kui ma arvasin. Viimasel korral olin pärast jooksu veelgi rohkem kurnatud, kuid seekord mitte nii hullusti. Kuigi jalgpalli oli pärast seda veider mängida, enamik näisid väsinud.

Ema tuli koos naabrinaisega linna ja ta sai minule kooli järgi tulla. Käisin korteris läbi, võtsin mõned asjad ja sõitsime Taskusse. Naabritädi Viivi polnud varem Taskus käinud ja mõtlesime talle teha seda kohta näidata. Mu ema näitas talle rohkem seda ümbrust, ma läksin kohe oma lemmikkorrusele. Mõne aja pärast tulid nad samale korrusele ja ma rääkisin siis neile täpsemalt kolmandast korrusest – kolm söögikohta; mängusaal; 5 kinosaali, üle 500 istmekoha kokku jne. Me käisime Planeta Sushis söömas. Me plaanisime võtta mingisuguse lõunasöögi karbi ja me pidime selle valikuga kiirustama, sest pärast kella 17.00 seda enam ei valmistata (sest tegu on lõunasöögiga) ning meil oli seitse minutit aega, et seda võtta. Ma võtsingi lõunasöögi praetud kanaga, mis mulle väga maitses, eriti kana. Enne, kui toit kohale toodi, jõime teed ja suppi. Enne suppi pühkisime käed mingisuguse sooja lapiga, mis ettekandja sõnul puhastab hinge. Kui me ootasime sööki, siis ma sain samal ajal rääkida ühest oma lemmikteemast – Jaapanist. Nende kombed seal, teetraditsioonid jne.

Aga… sushi ei olnud nii hea, nagu ma lootsin. : /

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s