Kõik hakkab uuesti pihta: dejà vu

Eelmisel õppeaastal käisin pärast tunde kergejõustiku trennis Tartu Ülikooli Spordihoones. See aasta ma enam ei lähe sinna. Selles mõttes, et grupp, treener ja trenn olid väga mõnusad, kuid ma tahaks nüüd midagi muud proovida. Näiteks võrkpall oleks hea mõte, ujumine pole ka üldse paha mõte, kuid mul läheb jalg tihti krampi ja kuulmislanguse pärast on raskem ka.

Eile käisin huvi pärast koos toanaabriga Arena jõusaalis esimest korda. Uurisin, et kuidas see koht on. Kuulujuttude kohaselt ma ootasin natuke… vägevamat kohta. Kuid sel polnud midagi viga. Kõigepealt jooksin 13 minutit, kuigi plaanisin 20 minutit joosta. Toanaaber ütles jooksu keskelt, et ma kaasa tuleks ja läksime teise saali. Mul polnud õrna aimugi, mis toimub ja mida me hakkame tegema. Tegutsesin tema järgi, võtsin kangi, raskuskettad, matid jne. Mõnda aega tegutsemist tuli instruktor saali ja kangitõstmise treening hakkas pihta. Ma ei tea miks, aga see oli suhteliselt naljakas ja pidevalt ajas naerma. Käed väsisid kohati õudselt ära ja koju jõudes olin üsna veendunud, et tänaseks on lihasvalusid tunda. Ja nii oligi, kuid mitte nii tugevasti, nagu ma arvasin. Ausalt öeldes, ma viilisin natuke ka ühistreeningu ajal.

Ma praegu mõtlen, võrkpall meeldiks mulle rohkem, kui jõusaal. Mõnedel kordadel kergejõustikus käisime ka jõusaalis.

Klassijuhataja rääkis paar päeva tagasi, et selle nädala sees toimub koolis tuletõrjeõppus. Just kirjanduse tunnis, kui meil oli “Tõe ja õiguse” esimese osa peale lugemiskontroll, läks häire lahti ja kõik liikusid kooli ette platsile. Absoluutselt kõigil inimestel oli suu kõrvuni, et tunnist sai lahti, sh ka minul. Jõudsin kaks küsimust täielikult ära ja viimane küsimus jäi pooleli. Ei tea nüüd, mis sellest saab. Õpetaja oli väga nördinud, et just töö ajal. Ma ei tea, kuidas teistega, aga ma tundsin küll sellest kahjurõõmu. :D Raul ütles enne tundi ka, et alarm tuleb nimelt kirjanduse tunni ajal. He was right.

Me peame see aasta jälle Teadlaste Ööl mingi katsega esinema Raekoja platsil Teadustelgis. Ja seekord saame taas tasuta Auras ujuda, kuid õnneks on see reedel. Eelmisel aastal sai neljapäeva õhtul ujuda ja reede hommikul oli kohutavalt suur väsimus ja uni.

Mis veel, täna oli tantsimine, esimene tund. Täpselt, nagu eelmisel aastal, poisse oli rohkem, kui tüdrukuid ja ma pidin täna jälle enamasti olema mr Lonely. Enamjaolt kõik olid rebased. Täpselt, nagu Enrile ja Vircole ütlesin: “Ma pean leidma naise!”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s