Ilus käekiri päästab Teid!

Orienteerumine Vedul polnud siiski nii hea võrreldes Otepää orienteerumisega. Muidu mõnusalt lõbus oli küll. Teine buss, mis veel sõitis sinna ja millel olid teised klassid, läks tee peal katki ja bussi hakkas järjest tossu sisse tulema. Õnneks Vedu polnud eriti kaugel, seega ei pidanud nad tossu käes kaua kannatama. Kui nende buss kohale jõudis, bussijuht tegi bussiluugi lahti ja sealt tulid sädemed välja. Alguses ma arvasin, et tehti nalja, kuid teised rääkisid hiljem sama juttu.

Pikka rada ma ei viitsinud võtta, võtsin 2,9 km pika raja. Maastik oli Otepääl ilusam ja künklikum. Finišis sain alles teada, et mul jäi üks punkt läbimata. Enne alustamist märkisin kaardile ära, et mis punkt on esimene, et hiljem otsima ei peaks. Mul jäi 9. punkt numbriga 49 läbimata. Uurisin korralikult kaarti ja nägin, et ma unustasin 9. punkti kaardil märkida. Ja ma ei mäleta, mis mu aeg oli. Ja muidugi, ma tegin selle üksinda ära.

Reedese päeva nael oli ilmselt see, kui meil kehaline kasvatus lõppes ja läksime tagasi koolimaja poole. Õpetaja avas kooli tagaukse ja hoidis seda lahti, kõik tormasid kohe sisse, ma jäin neist maha. Samal ajal tulid kaks 8. klassi tüdrukut ümber nurga ja mind nähes kohe ütlesid: “Tsauu Rauno!” Täpselt pärast seda tervitust nad mõleamd kordasid mu nime vähemalt 4-5 korda, mille peale ma hakkasin naerma. Õpetaja nägi seda ise ka ja vaatas neile tagant järgi muigava näoga. Ma tegin õpetajale kommentaari: “Mul on lööki!’

Esimese matemaatika tunnikontrolli eest sain miinusega 3. Õpetaja kiitis minu ilusat käekirja, kui töö kätte sain. Nagu ta seda ütles, tsiteerin: “Sul on ilus käekiri. Kui sul oleks olnud samasugune käekiri nagu Alaril (ehk siis kohutav käekiri), oleksid kahe saanud.” :D Ilus käekiri päästis mind.

Eero sünnipäeval polnud viga. Alguses kippus igav olema, juhtusin vanade klassivendade Viljari ja Martiniga samal ajal kohale jõudma. Kuna ma hakkan iga päevaga üha enam järjest väikseid lapsi vihkama, siis tema kõige väiksem vend käis vingumisega tõesti nii närvidele, et vahel oleks hea meelega öelnud: “Shut the fu** up!” Lõpus läks lõbusamaks, kui viimased külalised kohale jõudsid. Mulle tuldi järgi umbes poole 22 paiku, kuid viimased külalised läksid ära alles öösel kell 3.

One thought on “Ilus käekiri päästab Teid!

  1. ville kari ütles:

    ma ei saanud siit juttust oma vastust kätte

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s