Äkki hakkame uuesti otsast peale?

Homme on orienteerumine Vedul, mille asupaigast mul pole õrna aimugi. Maksin alles täna osalemisraha ära, kuigi oleks pidanud seda tegema alles eelmise nädala neljapäeval. Sama asi nagu eelmisel aastal, ei viitsinud end kuidagi kehalise kasvatuse kabinetti liigutada.. :D Homme kell 16.00 väljub buss kooli eest. Kordame eelmist aastat? Et valin pikema raja, kui teised? Ja samuti, seekord ma ei tee uuesti seda viga, et ei võta juua kaasa. Eelmisel korral oli nii ja kohutavalt suur janu oli tagasisõidul.

Täna pidi olema esimene tantsimise tund, kuid just nagu eelmisel nädalal, lükkus see jälle järgmise nädala peale. Kursust annab ikka Veiko Ratas, nagu eelmisel aastalgi. Alguses hoidsime seda teadet Virco eest peidus, et tund jääb ära. Tegelikult oli see väga hea, et tund jäi ära, sest viimane tund matemaatika jäi samuti ära ja siis oleks tantsimiseni olnud kaks vaba tundi. Ma ise olin tohutult väsinud ka. Isegi esimeste vahetundide ajal ei lastud magada, Virco äratas iga kord üles. Teisel korral ma viskasin teda pinaliga.

Eile käisin Ursula ja Mariellega jälle koos kinos, vaatasime uue Eesti filmi ära. Ma võtsin salvrätikud igaks juhuks kaasa, kui pisarad peaksid neil mööda põske jooksma. Rääkimata muidugi ka minust. Film aga… not bad.. Eesti filmi kohta suhteliselt hea, kuigi lõpp andis kõvasti soovida, väga lahjaks jäi. Kas Cinamon hakkab üldse ka esilinastusi tegema, nagu Coca-Cola Plaza teeb kinoklubiliste liikmetele? Teate küll, Feel the Difference’i värk..

Eile sain nn ‘uuendused’ mu kuulmisaparaatidele, mida olen juba paar kuud ootanud. Lõpuks ometi käes ja nüüd on palju kergem olla. :) Ütleme nii, et nüüd enam ei ‘vilista,’ kui ma naeran. Ma ei tea, kas keegi üldse on seda tähele pannud. Ning veel, ma hakkan vaikselt üle saama sellest vaegkuulmise kompleksist. Paar-kolm aastat tagasi ma põdesin seda, nüüd olen peaaegu üle saanud sellest. Isegi praeguse soenguga on neid rohkem näha. Üsna mitmed inimesed on viimasel ajal palunud, et ma kuulmisaparaate neile näitaks. Vahepeal tulid isegi mõtted pähe, et laseks koguni sellise soengu teha, et kuulmisaparaadid on täiesti selgelt näha. See oleks nagu, uus algus..

See laupäev peab Eero sünnipäeva!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s