Must-valge-punane galerii.

Otsustasin nüüd siia blogisse üles riputada minu joonistused, mida ma olen eelmisel õppeaastal õppetundide ajal. Kõik pildid on must-valged ja mitmed elemendid on punast värvi. Mõnus stiil. Kokku on pilte 9. Kuigi hoiatan, et mõned pildid on julmad. Kui nt Karstenile (klassivend) näitasin neid pilte, siis pärast piltide vaatamist ta ütles: “Millest sa küll mõtled?” Need pildid on enamasti joonistatud nt tunnikontrolli lehtede peale, seega ärge imestage, kui teksti on õrnalt näha.

Tegemist on asteroidi sajuga.

Helenale (klassiõde) meeldis kõige rohkem see pilt. Muide, tänu selle sissekande sisu tõttu joonistasingi selle pildi. Eiffeli torn plahvatamas.

Lehari lemmikpilt.

Nüüd tuleb kolm pilti minu iidolist – Vincent Valentine.

See on vist enamike lemmikpilt. Üks hea sõbranna rääkis enda unenäost, et nägi, kuidas taevasse tekkisid praod ja järjest süvenesid. Joonistasin oma nägemuse tema unenäost ja kui lõpuks seda näitasin, oli ta päris jahmatud, kui lähedal oli see tema unenäole. Värvid olid muidugi teised, aga üldpilt on õige.

Mul on veelgi mõningaid pilte, kuid neid pole skänninud. Aga kui ma kunagi teen seda, siis riputan need samuti siia üles.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s