Naaber soovitab meloodiat.

Hommikul käisin nahaarsti juures, kuid sõit Põlva polikliinikusse osutus asjatuks, sest neil oli vedellämmastik otsa saanud. Keskpäeval käisin juuksuris, lasin teha samasuguse soengu nagu viimasel korral. That’s right, ühe tegelase soeng mu lemmikseriaalist. Põhimõtteliselt on mul enne juuksuritki see soeng, kuid juuksed olid lihtsalt pikemad. Nagu jälle, olen rahul.

Umbes pool tundi tagasi sain kõvasti naerda. Mu toanaaber pani MSN’is alapealkirja lause: “Mu alumine naaber pani minu pärast topeltlae.” Küsisin täpsemalt, et miks siis.

Siis ta seletas, et naaber tuli täna kurtma. Enne trenni minekut lasi ta tümpsu, natuke kõvemini, kui tavaliselt ja siis naaber lendas ukse taha. Muusika käis ikka veel valjusti, ta ei kuulnud uksekellagi. Naaber hakkas tampima ja toanaaber läks ukse taha. Naaber rääkis, et pangu seda tümpsu vaiksemaks. Ta pani topeltlae, kuid see ikka ei aitanud ning ta ei suuda all olla.

Lisaks sellele veel, naaber lisas lõppu, et lasku meloodiat. Seda ta võib kuulata, kuid tümpsu küll mitte. xD

Mis teha, toanaaber suudab kõike, isegi suudab olla pain in the ass. Nüüd, kui ma sellele mõtlen, siis tuleb meelde, et mõni päev, kui ma pärast kooli voodis pikutasin, siis allkorruselt oli kosta puurimist. Arvatavasti siis naaber panigi topeltlae.

Rääkisin emale sellest Belgia sugulaste asjast. Ta oli sellest huvitatud, nüüd peab seda veel arutama teistega ja lisaks sellele ka veel, peab nende sugulastega ühendust võtma. Igatahes, kui need sugulased siin olid, siis nendega oli väga lõbus olla. Pereema oli Helen, tal oli kaks poega – Jonathan, kes oli siis umbes 9. aastane ja Alex, sel ajal oli ta ilmselt 16. Igatahes, mina Lehariga hängisime Jonathaniga. Alguses ta oli suhteliselt vaikne, paari päeva pärast muutus väga jutukaks ja hästi palju nalja sai.

Kui nad teist päeva meil olid, siis me vaatasime kolmekesi “Predator 2″e. Kuna see oli parajalt ropp film, siis alguses, kui ropendati, ajas see meid kõiki naerma. Film rokkis ja tüki aja pärast ütles Jonathan ka, et see on ta lemmikfilm.

Huvitav, kuivõrd nad nüüd muutunud on..?

By the way, did you know that toaster can simply kill you?

3 thoughts on “Naaber soovitab meloodiat.

  1. Ralf ütles:

    Jep, Predator 2 on sitaks awesome ja kuulujutud käivad, et Uncut versioon tuleb lähitulevikus.

  2. lostinthemist ütles:

    Uncut versioon oleks tõesti kõva. Mõned räägivad, et Predator 3 tuleb ka, kuid mingit ametlikku kinnitust sellele veel pole.

  3. […] käinud. Alles Pirolt läbi käies tuli meelde, et ma olen seal siiski käinud. Täpselt siis, kui Belgia sugulased meil kuu aega külas olid. Me tegime neile väikese ekskursiooni Tartu kesklinnas ja Püssirohu […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s