Noor kannibal.

Mu isal oli 16. augustil, eelmise nädala laupäeval sünnipäev. Sama päeva õhtuks jõudsime koju ja õnnitlesime kõik koos teda. Kinkisime isale kolm valget roosi ja Hugo Bossi lõhnaõli. Järgmisel päeval pidasime sünnipäeva. Sünnipäev oli suhteliselt lõbus. Täditütar Maria oli veel hullem, kui kunagi varem. Kuna nüüd Leharit polnud kaasas, siis ta pidevalt peksis mind ja hammustas ühe korra, kuid mitte nii tugevasti, kui tädi sünnipäeval. Kaarel, Henri ja Lauri naersid, kui nägid. Ühel korral, kui Maria üritas mind hammustada, küsisin neilt: “Kuulge, ega teil suukorvi kaasas pole? Mul läheks praegu ühte vaja..”

Kesköösel hakkas õues välku lööma, järjest intensiivsemalt. See oli… imeilus. Ma viimati nägin äikesetormi vist kaks aastat tagasi, nüüd oli täiesti mõnus imetleda looduse jõudu. Mis sest, et kell oli 23, õues oli ikkagi meeletult soe. Põhiliselt terve pühapäev olid hästi kõrged soojakraadid, isegi varjus oli raske hingata. Rannas oleks sellise ilmaga olla väga mõnus, kuid ei saanud minna sinna..

Koomiline on see, et kuna ma olen juba pikemat aega Tallinnas ja kokkusaamine oleks igati reaalne olnud, siis alles nüüd ilmuvad kõik need inimesed välja ning räägivad, et soovivad kokku saada. Eelkõige nendest tahan Kairega kokku saada, sest viimati nägin teda 2004. aasta suvel perelaagris. Ta tahtis ka näha minu joonistusi, seega… ma võtan need kaasa.

Teisipäeval toimub Tartu laululaval mingisugune AllStars’i pidu. Ma mõtlen, kas ikka lähen. Alguses tahtsin minna, kuid nüüd enam mitte. Vaatab.

Kuna isa hävitas herilaste pesa, mis asus kuskil sauna katuse all, siis nüüd nad lendavad igal pool. Aias, köögis, meepottide peal, akna peal jne. Õnneks nad pole nüüd tigedad, seni pole mitte keegi neilt nõelata saanud. Küll varsti tuleb see kord..

29. augustil avatakse uus kobarkino Cinamon Tartus. Ootan seda suht innukalt. Ma juba registreerusin end liikmeks seal, et jah, kui esimest korda sinna lähen, peaksin saama tasuta suure Pepsi või väikse popkorni, nagu koduleheküljel kirjas oli. Ma arvan, et võtan suure Pepsi.

2 thoughts on “Noor kannibal.

  1. Cinamon ütles:

    50 punkti = 1 suur Pepsi VÕI 1 väike popkorn.

  2. lostinthemist ütles:

    Oih, minu viga. Parandan kohe ära.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s