25 lemmiklaulu.

Niisama igavusest mõtlesin, et teeks nimekirja lauludest, mis on mu lemmikud. Mul on pleieri peal mitusada laulu, kuid on teatud laulud, mida ma kuulan alati, kui järg nendeni jõuab. Mõned laulud jätan lihtsalt vahele. Aga järgmised laulud on siis mu lemmikud. Otsustasin kirja panna ainult esimesed 25 laulu, mida kuulaksin iga kell. Siiski hoiatan, et mu muusikamaitse on suhteliselt erinev sellest, mida tuhanded teised inimesed kuulavad.

1. Nubuo Uematsu – Cloud Smiles; praegu on see lugu vaieldamatu favoriit. Lugu esineb ühe mu lemmikfilmi “Final Fantasy VII: Advent Children” lõpus. Filmi lõpus jäi see lugu kõrvu ja kui tõmbasin selle, sai see kohe lemmikuks. Te ei kujuta ette, kui võrratult hästi see lugu sobis lõppu, arvestades ka, mis seal filmi lõpus oli.

2. Ai Otsuka – Planetarium; see laul esineb mu lemmikseriaalis, peamiselt kurbades kohtades.

3. Akira Yamaoka feat. Mary Elizabeth McGlynn – Letter ~ From the Lost Days; see laul oli omal ajal tervelt kaks ja pool aastat järjest lemmiklaul! Who knew.

4. Akira Yamaoka – You’re Not Here

5. Ferry Corsten – Holding On

6. Taniuchi Hideki – L no Kabe

7. Tomoyasu Hotei – Battle Without Honor Or Humanity; lugu jäi lihtsalt meelde filmist “Kill Bill: Vol.1.” Vaadake kasvõi seda tuuleveskit ja samal ajal kuulake laulu. Tunnete erinevust? Paneb mõtlema, et see tuuleveski on eriti badass.

8. Akira Yamaoka – Tears of…

9. Ai Otsuka – Sakuranbo; haha. Esimest korda kuulates olin ma tõepoolest “Wtf?!”, aga teist korda kuulates hakkas meeldima. Mõistsin, et laul on siiski ju hästi armas ja mõnus.

10. Dragon Ash – Shizukana Hibi No Kaidan Wo; see laul esineb mu lemmikfilmi “Battle Royale”i lõpus, credits’i ajal. Kui taustaks oli klassipilt ja see laul käis, siis tekitas küll sellise väga kurva tunde. Vaadake filmi ja saate ise aru.

11. The Dust Brothers – Medula Oblongata; esimene pool loost on ülikõva, teine pool vajub ära.

12. Kyosuke Himuro – Calling

13. Akira Yamaoka – True

14. Akira Yamaoka – Promise

15. Utada Hikaru – Flavor Of Life Ballad Version

16. Akira Yamaoka – Dance With Night Wind

17. Akira Yamaoka feat. Mary Elizabeth McGlynn – I Want Love; laulu tiitel ja üks mu soovidest.. see on kõigest kokkusattumus, i guess.

18. ATB – Ecstasy

19. The Dust Brothers – Stealing Fat; esimesed 50 sekundit on suht-koht, kuid siis läheb lugu järsku heaks.

20. Maximum the Hormone – What’s Up, People?!

21. Akira Yamaoka feat. Mary Elizabeth McGlynn – Blow Back

22. Akira Yamaoka feat. Mary Elizabeth McGlynn – Shot Down in Flames

23. Nubuo Uematsu – Aerith no Theme (Piano Version)

24. The Red Devil Incident – Promise

25. The Dust Brothers – This Is Your Life

Praeguseks aitab vist. Igatahes, kas mäletate, olen mitu korda maininud varem, et olen väga suur Silent Hill’i fänn? Akira Yamaoka ongi Silent Hill’i soundtracki autor. Jahm, põhimõtteliselt kõik, mida ma armastan, tuleb Jaapanist. Kuid, ma pean tunnistama, et siis, kui ma hakkasin aktiivselt Silent Hill’ide sountrack’e avastama ja neid kuulama, siis see tõi minus esile muutused. Ma arvan, et SH muusikal ongi nüüd väga suur mõju selles, kes ja milline ma praegu olen. Tänu sellele olen muutunud paremaks inimeseks ja rahulikuks. Mitte, et ma enne oleks Hulk olnud..

25-st laulust 20 laulu on Jaapanist. Tase. :)

One thought on “25 lemmiklaulu.

  1. […] kuulan Akira Yamaoka lugusid – Silent Hill’i soundtrack. Ühes eelnevas sissekandes “25 lemmiklaulu” on juba toodud üsna mitu tema lugu. Iseasi, kui te neid kuulanud […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s