Mona Lisa laguneb.

Eelmise nädala teisipäeva õhtul, kui vanemad läksid teatrisse, hakkas täpselt mu parem kõrv valutama. Alguses mõtlesin, et küll see valu läheb üle, aga ei, veel ja veel hullemaks läks. Alguses ei suutnud vahet teha, kas mu pea või kõrv valutab. Kõrvas olev valu ajas pea ka ilmselt valutama. Igatahes, ma olin valust päris kägaras ja tõesti, väga hull oli. Kujuteldamatult valus. Võtsin valuvaigistit, mingi Ibu… värki. Ma pidin kolm tundi valu käes piinlema, kuni valuvaigisti mõjuma hakkas. Aga see polnud kõige hullem. Selle valu keskel hakkas mu parema kõrva kuulmine taanduma.
Ma mõtlesin, et ilmselt kõrvapõletik või midagi sellist ja kuulmine taastub homseks. Kolmapäeva hommikul süvenes hirm, sest kuulmine polnud ikka veel tagasi. Ja ma mõtlesin, et no suurepärane ajastus, just homme on “The Dark Knight”i esilinastus… Kui see juhtus, siis ma olin tõsiselt mõttes, et mis võiks mu elus edasipidi juhtuda, kui ühe kõrva kuulmine kaobki ära.
Sama päeva pärastlõuna ajal käisin emaga Tartus kõrvakliinikus, mis asub ka mu korteri vastas. Kontrolliti ja öeldi, et kõrva kuulmekile juurde tekkis verevalum, mis põhjustab alarõhku/vaakumit ja sellepärast ei kuulegi. Lühidalt öeldes, kõrv oli lukus. Samasugune asi, kui näiteks lendate lennukiga ja ülestõusmisel/allalaskumisel kõrvad lukku lähevad. Aga see, et kuulmine tuleb tagasi, oli väga hea uudis. Ma olin terve päeva närvis, isegi hommikusööki ei suutnud süüa.
Samal päeval sõitsin Tallinna ja sõidu ajal järjest hakkas kuulmine taastuma. Tallinna jõudes oli kuulmine täielikult tagasi.

“The Dark Knight” oli võimas! Heath Ledger Jokkerina on minu meelest üks vingemaid kurikaelu läbi aegade. Kobige nüüd seda kinno vaatama. Nüüd ma suudan vahet teha Feel the Difference’il ja tavalisel helisüsteemil. Ja kui ma sellele mõtlema hakkasin, siis ma olen varem ka mitu korda olnud Feel the Difference’itel. Ma olin “Transformers”i ja “Knocked Up” esilinastustel, kus sedasama kaks korda võimsamat helisüsteemi kasutati. Ma võin julgelt öelda, et “Transformers”i vaadates andis see võimsam helisüsteem väga palju juurde.

See uudis on väga kurb, sain eile õhtul teada. Samas ma saan aru. Isegi Mona Lisa laguneb koost. Nagu Kaia omas blogis ütles, on meil siin bloggeris tekkinud lausa oma kommuuni tunne. Lähiajal teen ilmselt WordPress’i kasutaja ja laen sissekanded sinna üle. Seda küll ei juhtu, et jätan vanad sissekanded sinnapaika. Sellel põhimõttel hakkasingi blogi pidama, et 10 aasta pärast on väga mõnus lugeda, et mida ma noorena tegin. Nostalgia.
Mõtlesin ka, et kui uue blogi loon, siis teen uue nime. Praegu on pyramidhead, aga ehk uue blogi aadress seostub võib-olla mu iidoliga.

Mõni nädal aega tagasi sain teada juhuslikult, et mu vend läks lahku oma tüdrukust, Marisest. Niipalju kui ma aru sain, see tüdruk valis kahe poisi vahel ja valis teise poisi. Ma olin sõnatu, samas tundsin vennale kaasa. Ta on vahel küll paras pain in the ass, kuid siiski vend.
Samas see pani mõtlema, et kas ma ikka tahangi tüdrukut. Alguses mängivad nii nunnut ja armsat kiisut, hoiad teda mõnda aega ja siis küünistavad nii järsku ja valusasti ning lähevad minema.

4 thoughts on “Mona Lisa laguneb.

 1. inedible ütles:

  jaaaa, kõik ongi naiste süü

 2. genky ütles:

  Inimsuhted on üks keerulisemaid asju üldse, kuid alati pole süü ühepoolne. Suuri või väikeseid rolle mängivad kõik.

  Mis puutub tüdruku saamisesse, siis sõltub kõik tüdrukust, kelle valid ning sinust endast.

  Vot.

  Sinu kõrvale head paranemist :)

 3. Rixuu ütles:

  Armastus on üldse üks perse kukkund asi.

 4. janika. ütles:

  See vana jutt,et varem või hiljem teevad kõik sulle haiget. Sinu ülesanne on valida,et kes neist kõigist seda väärt on. =)

  See nö “valimine” on jube asi. Olen ise tihti selliste otsa komistanud. 8-)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s