Bill isn’t dead yet.

Eelmise nädala neljapäeval oli orienteerumine Otepääl, mis oli kohutuslik. Sellest võtsid osa 7., 8., 10. ja 11. klassid. Kui esimest korda sellest räägiti, siis olin kindel mineja. Enne tuli 35.- raha maksta, peamiselt bussisõidu eest ja selle eest sai ka nn koodi. Vähemalt eelmise nädala alguseks pidi olema makstud, aga ma ei tea, mis juhtus. Ma vist unustasin. Lõpuks maksingi neljapäeval, koodi polnud; kuid seda saab kohapeal ka.
Ma pidin teise bussi peale minema, sest esimeses bussis, kus pidin olema, vabu kohti enam ei olnud. See viis tuju natuke alla. Kohale jõudes läks paremaks. Natuke segadus oli alguses, et kus riideid vahetada ja kuidas endale selle koodi saab, asjad laabusid kergelt.
Ma alustasin jooksu viimasena, tükk aega mõtlesin, et mis raja võtan. Võtsin R3, mis oli 3,9 kilomeetrit pikk ja pidin läbima 12 kontrollpunkti. Teise (52) ja eeleelviimase (65) kontrollpunkti leidmisega läks meeletult kaua aega, kohati ekslesin ka suht. Kohati improviseerisin, minnes läbi tiheda võsa ja soo, nii et mõlemad jalad said märjaks.
Üks oluline asi ka siia juurde, ma tegin kogu selle raja läbi ÜKSINDA! Tavaliselt käidi grupina, õpetajad ja teised ütlesid ka, et ma oleksin kellegagi koos; kuid ei – ma olin üksi. Mitmed koolikaaslased, kes vastu tulid, küsisid, et kas ma olen üksi ja kui ütlesin jah, siis nad tegid suured silmad pähe. No mida..?
Metsaõhk oli mõnus ja värskendav, ja samuti, et jooksin läbi väga tiheda võsa, oli puugihammustuse oht erakordselt reaalne. Mul pole seda puugisüsti tehtud (kunagi ammu tõesti asi tehtud, kuid enam ei mõju), ma tean, et ma panin enda elu ohtu. But yet, mis elu see ikka ilma riskideta on? Õnneks puuki ma ei saanud. Ema on mulle kogu aeg rääkinud, et puuk ei taha minu ega ema verd, vaid kirbud pidid meid tahtma. mingi erinevus veres või nii. Ma olen seda lolliks jutuks pidanud, ja samuti ma ütlen ausalt, et mul pole kirpu praegu. :D
Reedel emaga juttu ajades ütlesin, et ei usu seda vere värki ja see pole teaduslikult tõestatud, kuigi ma pole selle kohta uurinud. Emps aga ütles, et on küll. Hmm… Mis iganes, kuidas see on, puugisüsti peab ikkagi ära tegema. Safety first..
Kokkuvõtlikult läks mul aega 1 t ja 44 minutit, olin üks viimastest, kes tuli. Tehniliselt, ma olingi viimane. Viimased neli – Rando, Arto, Kreete ja Kenny olid koos ja võtsid kõige pikema raja ning nad ei tulnud tagasi, ootasime neid pikka aega. Lõpuks läksime ilma nendeta ära, neile olid keegi autoga järgi.
Ma tegin ühe vea veel. Ma ei ostnud juua kaasa. Pärast jooksu oli jube suur janu.

Reedel käisin koos vanemate ja naabritega Elvas sugulastel külas. Ma olen siin varemgi sellest rääkinud, et sel sugulasel pidi olema hästi palju filme, et terve riiul on neid täis. Olin üsna ärevil. Nende kodu ja aed olid tõesti väga ilusad ja need sugulased ise olid ka väga toredad, lõbusad ja jutuhimulised. Nende maja oli suhteliselt väike, kuid mõnusalt väike ja ilus.
Ma kujutasin ette, et tal olid kõik filmid originaal DVD kujul, kuid natuke pettusin, hoopis plaatidele kõrvetatud filmid olid. :D Kuid sellegipoolest oli tal meeletult palju filme. Kui filminimekirja vaatasin ja mõtlesin, mida vaadata, siis pilt silme ees läks küll kirjuks. Kokku oli tal 1061 filmi. Valisin nimekirja “Filmid, mida PEAB vaatama” alusel ja selleks sai Kill Bill: Vol.1. Päris tore oli, neil oli arvutil päris suur ja mõnus laiekraan. 22 tolli vist.
Film rokkis, hakkasin järgmisena “Death Proof“i vaatama, kuid just alguses pidime ära minema. Sugulane küsis, et kas ma midagi ei taha laenata vms. Laenasin DVD, kus peal olid Death Proof, Planet Terror, HP 5, RE 3, Come Away Home ja Full of It
Kõige rohkem tahtsin õudusfilmi “A Tale of Two Sisters,” mis oli nimekirjas olemas, kuid ei leidnud seda kusagilt. Vaatasin kõik plaadid üle, sugulane ise ka otsis, kuid ei leidnud.

One thought on “Bill isn’t dead yet.

  1. Ralf ütles:

    Mulle on ka bioloogiatunnis seda puugi-kirbu asja räägitud. Peaks küll tõsi olema.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s