Natuke haige.

Eelmisel nädalal olin kohati haige. Kõik sai alguse teisipäevasest kehalise kasvatuse tunnist, kus me pidime 1000 m aja peale jooksma. Nii kiiresti joostes ma ei suuda eriti läbi nina hingata. Ja peale tundi oli tugev köha. Ma polnud ainus. Garderoobis riideid vahetades absoluutselt kõik klassivennad köhisid.
Siis veel, et teisipäeval oli trenn. Jooksime laululavale ja üsna tugev tuul oli, mille eest seal kuidagi varju ei saanud ja mis nõrgestaski mu tervist.
Neljapäevane kehalise kasvatuse tund rokkis täiega. Mängisime jalgpalli vihma käes. Ma oleks peaaegu värava löönud ühel korral. Paar tundi hiljem oli koolis üsna kehv olla. Tundsin end uimaselt, halvasti ja peavalu oli kohutav. Enne, kui saksa keele tund algas, käisin kooliarsti juures. Kraadisin end seal ja näitas 37,1 kraadi. Mulle anti valida, kas lähen kohe koju või kannatan veel ühe tunni ära. Kooliarst ütles ka lõpuks, et kui neljapäeva õhtul on palavik, siis kooli ei tule. Palavikku polnud õhtul. Nüüdseks olen terveks saanud.
Reedel vaatasime koolis filmi “Onegin,” mis põhineb “Jevgeni Onegini” raamatul. Film oli suht keskmine, oleks võinud parem olla. Mõned stseenid olid võimsad, samas mitmed teised cheesy’d. Masendav film oli ka, heas mõttes. Kui süveneda filmi korralikult, siis pärast vaatamist on selline nõrk masendus. Lõpus tuli mul korraks uni peale.
See uudis ajas naerma, aga samas oli täiesti wtf? .. Veider.

Ma ei saa jätta ütlemata, kui lollid saavad olla mõned filmide pealkirja tõlkijad. Kaupsis nägin ülihead Korea filmi “The Host,” millele on eestikeelsed subtiitrid lisatud jne. Ja eestikeelne pealkiri oli: …
“Dinosauruse sekkumine.”
Ma pole üle pika aja nii labast ja nõmedat eestikeelset pealkirja näinud. See tõlkija tuleks maha lasta.

Tänase päeva kõige naljakam moment leidis aset teise matemaatika tunni alguses, kui klassivend pani ühe bikiinides tibi pildi õpetaja arvuti tagataustaks. :D Õpetaja ei teinud suurt nägu selle peale. Vaatas korraks arvutisse, tegi veidra näo, kulmud kortsus. Ja ütles peale seda : “Nii, hakkame peale.”

4 thoughts on “Natuke haige.

 1. Maris ütles:

  kui sa oleksid juurde lisanud, et see bikiinides tibi oli juhuslikult su oma klassiõde ja et õpetaja talle kohe peale seda otsa vaatas, oleks naljakam.
  just saying.

 2. PyramidHead ütles:

  Kui ma sissekannet kirjutasin, siis ma polnud sellest teadlik, kes see tüdruk oli. :D

 3. keegi ütles:

  see, et see bikiinides tibi pilt pandi (sa vast tead ka, kes see on) ei olnud üldse naljakas, vaid labane ja näitab meie klassi alaarengut, vb isegi oled minuga ühel meelel. Kas sa kujutad ette kui palju jama võib õpsil tulla, kui oleks see avastatud? ju siis mitte. Ja mai süüdista sind milleski, ma lihtsalt pidin selle pisikese fakti ära mainima.. see ei olnud kohe üldse naljakas.

 4. PyramidHead ütles:

  Tol momendil oli see naljakas, sest ma ei teadnud, kes see tüdruk oli. Arvasin, et lihtsalt mingi suvaline võõras tibi. Kui sain teada, et see oli mu klassiõde, siis enam ma seda naljakaks ei pidanud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s