Miks ta ei äratanud?

Athena keskuse pööningsaal on kuidagi naljakas ja veider. Aga film oli hea, mida ma seal vaatasin. Enne sinna minemist hüppasin viieks minutist Kaubamajast läbi ja eskalaatorist tuli mulle vastu seesama 8b klassi tüdruk. Teda nähes ma kohe sain aru, et ta läheb samuti sinna. Ja läkski.
Poole tunni pärast siis lähen “Tuulte oru Nausikaa”d vaatama.

Tänane päev algas halvasti. Ärkasin 8.20. Eile läksin pool 1 magama, seega ma ei saa aru, miks see juhtus. Äratus oli kindlalt sätitud, aga ma vist panin selle tirina ajal kinni, kuigi ma ise seda üldse ei mäleta. Kõige suurem küsimus on see, et miks pagana päralt toanaaber mind üles ei äratanud. End riidesse pannes teda ei olnud kodus. Kooli poole kõndides enda mõtetes muudkui kirusin, et miks ei äratanud.
Ega ülejäänud päevgi polnud just suurepärane.
Muusika tunnis oli õpetaja asemel kaks praktikanti. Kolmas praktikant oli ka, kuid ta istus viimases pingis. Nad olid eelmises muusika tunnis ka, viimases pingis jälgimas. Kui nad alustasid tunniga, siis ma kohe ütlesin :
“Who the fuck are they?” Eks jah, nende õpetamisoskused vajavad veel kõvasti lihvimist. Isegi laulmise ajal olid kõik kuidagi pinges ja lauluhääl vaiksem, kui tavaliselt.

Praegu ma veel mõtlen, kas lähen homme vaatama “Paprika”t või “Alles eile,” Athena keskusesse muidugi. Mõlemad näivad head filmid, kuid “Paprika” tundub huvitavam.. Any suggestions?

One thought on “Miks ta ei äratanud?

  1. Fletchu ütles:

    Paprika.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s