Ära unusta!

Eile jäi viimane tund ära ja selle asemel pidime kell 2 olema Tartu Ülikooli Füüsika Instituudis. Ekskursioon täpsemalt siis. Tutvustati ja räägiti lähemalt igasugustest masinatest, näiteks kilemasinast, laseritehnoloogiast, kiirgustest ja nii edasi. Ma küsisin vahel veidraid küsimusi, kaldudes teemast kõrvale. Näiteks esimese masina tutvustuse juures, seadme nime ei mäleta. Teises toanurgas oli suur arvutiekraan. Kui seda nägin, küsisin Eerolt niisama naljaga, et mitu tolli see ekraan on.
Igatahes, kui see mees lõpetas oma jutu ära, siis küsis: “On mingeid küsimusi?”
Keegi minust tagapool, Arto vist, ütles: “Ma ei tea, Raunol oli enne vist mingi küsimus..”
Ja ma ütlesin: “Aa jah, et mitu tolli see ekraan seal on?”
Instituudi neljanda korruse koridor oli suhteliselt kõle. Ekskursioon kestis kaks tundi.
Pärast ekskursiooni olin natuke aega Lõunakeskuses, sõin jäävälja kõrval asuvas hiina restoranis. Trenni ei jõudnudki eile.

Täna oli kehalises kasvatuses ujumine. Panin eile õhtul ujumisasjad valmis, oma arust panin kõik vajaliku kotti… enda arust. Tund algas, läksin ujumiseks ümber riietuma. Riided seljast, siis tuli väga järsku mõte: “kas ma ikka võtsin ujumispüksid kaasa?” Ei, uurisin koti läbi. Unustasingi need koju ja pidin uuesti riided selga panema. Minnes ujula esisesse ruumi, kus istusid need, kes olid vabastatud tunnist, küsis Eero mult: “Rauno, sa oled vabastatud?”
Õpetaja oli ka esikus, märkis üles neid, kes esitasid vabastatava tõendi. Ma ütlesin: “Ei, ma unustasin ujumispüksid koju.” Kõik naersid. :D Ja tulebki nüüd veel üks märkus juurde.

Toanaaber Hannes ja ta tüdruk läksid lahku. Kahju igatahes. Nad olid koos umbes… neli-viis kuud. Ma hakkasin juba ära harjuma, et tüdruk käib siin kolmapäeviti külas. Nagu ma aru sain Hannese jutust, siis tüdruku tunded kadusid ära või nii.. Kuid Hannese süda ei näi ka just kõige rohkem purustatud olevat; eile oli ta heas tujus suhteliselt ja rääkimisel sai palju nalja.

Olgu 2. Jaapani animefilmide festival JAFF tänatud. Esmaspäeval kell 19.00 algab mu lemmikanimatsioon : “Final Fantasy VII – Advent Children” ning ma lähen seda kindlasti vaatama. Ma ei saa seda vaatamata jätta. Athena keskus, ma tulen!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s