Sinine elevant.

Olen päris ärevil sellest Pariisi reisist. Nagu eelmises sissekandes ütlesin, võtan kaasa umbes 10 filmi. Kuid tagasi tulen ilmselt 20 filmiga. ^^ Muidugi, ega ma ainult filmijahil ole. Ostan mingeid kingitusi ka kaasa.

Mul oli kindel plaan täna minna trenni ja pärast trenni kohe minna külla Borisele, filmiõhtule nagu viimasel ajal kombeks. Trenniskäigu mõtte matsin kohe maha, kui hakkasin asju kokku panema. See-eest läksin hoopis Kaubamajja. Mul on plaan osta suvel endale uus telefon. Hetkel on Nokia 3120. Kuna unistuste telefonit ma ei saa, siis ostan vähemalt sellesarnase telefoni.
Praegu on jäänud silma Nokia 6267. Eks näis… paari-nelja kuuga võin leida vabalt mingi sobivama mobiili.
Täna Kaubamajas käies ma nägin vähemalt 15 tuttavat nägu, ühe tegelase tundsin ära ETV saatest “Meie,” kui paar kuud tagasi oli saate teemaks indigolapsed, ning see teema haaras mind. Nimelt see indigo-inimene, teda nägingi. Nime ei mäleta. Olin üpris hämmingus teda nähes.
Hüppasin “Apollos” ka läbi. Tükk aega oli mul kavas osta Chuck Palahniuki raamat “Kaklusklubi,” mille järgi on tehtud üks mu lemmikfilmidest – “Fight Club.”

Borise filmiõhtu oli täitsa hea. Vaatasime Venemaa filmi “Tagasitulek,” mis oli suht üle keskmise. Omapärane kaameratöö… Laenasin talt filmi “Elevant,” mis räägib Ameerika kooli õpilastest, nende suhetest, üksindusest, armastusest ja igasugustest muudest traumadest. Boris ise pole veel “Klassi” näinud, seega ta ei oska võrdlusmomenti tuua. Aga koju jõudes vaatasin esimesed pool tundi ära ja need jätsid väga hea mulje. Vaikselt tundub küll parem film. Igatahes, head ööd teile! Ma lähen seda filmi edasi vaatama.

2 thoughts on “Sinine elevant.

  1. Fletchu ütles:

    Pane vaim valmis kõvaks raharaiskamiseks, Prantsusmaal on filmid rõvedalt kallid. Soovitan leida mingi väike filmipood kuskil nurga peal, minul leidus selline kohake leida ja väga nice oli. Sain kuue euro eest kaks DVD’d. Die Hardi steelbook maksis 24.99, USA-s saaks niisuguse isendi vast 12 dollari eest kätte.

  2. Fletchu ütles:

    Ja hehe, mul endal on Nokia 6267. Hea telefon on, üsna korralik kaamera ja näeb suhteliselt kena ja classy välja. Aku on aga pisut nõrgavõitu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s