Shiny, red..

Pühapäeva hommikul esimene asi, mis juhtus, oli aevastus. Nõrk, tavaline aevastus. Kohe mõni sekund pärast seda tundsin, et miski voolab mööda mu lõuga. Vasaku käe selja peale ilmus paar punast täppi. Puudutasin käega nina, käe eemaldamisel nägin kätt, mis oli verega koos. Ninast hakkas verd jooksma. Kohe tõttasin kööki, hoidsin pea kuklas. Hoidsin niisket vatitupsukest ligi 15 minutit nina peal kinni, kuni verejooks peatus. Ema ütles, et ma ei tohi enam nii palju mandariine süüa. Tõepoolest, eelmise aasta viimasel kuul ma sõin meeletult palju mandariine ja näis, et liiga suurtes kogustes söömine võib olla ebatervislik. Ema luges kuskilt, et liigne mandariinide söömine teeb veresooned nõrgaks. Jõle ebamugav hakkas..

Pühapäeva õhtuks läksin Tartu, vend viis mind sinna. Me käisime koos kinos, vaatasime kl 19.45 alanud filmi: “I Am Legend.” Mulle meeldis väga see film. Kui ma koju jõudsin, siis toanaaber läks enda tüdrukut koju saatma. Ma mitte ei teinud kohe läpakat lahti ja ei hakkanud aega surnuks lööma, vaid hakkasin korterit koristama. Plastikpudelid, mis riiulis tohutul määral laiali olid, panin kilekottidesse jne. Nüüd silm lausa puhkab.. :)

Esimene koolipäev uuel aastal oli täitsa muhe. Mõnus oli näha sõpru. Tegelikult, vaheaja lõpus ma ootasingi kooli. Olgugi, õppimine võib vahel tõepoolest pain in the ass olla, aga peamiselt tahtsin kooli sellepärast, et siis näen ühte tüdrukut, kellest ma sisse võetud olen. :) Täna isegi rääkisin temaga paar sõna. Ta on nii armas. ^^
Eesti keele õpetaja läks nädalaks ajaks minema ja teda asendab teine õpetaja, Juune on ta nimi. Üllatavalt hea õpetaja on. Ma ei tea, mis minul hakkas. Ma olin meeletult jutukas eesti keele tunnis (matemaatika tunnis samuti), pidevalt tegin nalja; kusjuures enamus naljadest olid teravmeelsed. :D
Näiteks Keio seletas midagi Eerole, kui Eero tahvlil ülesannet lahendas. Ma ütlesin: “Kas sa ise said ka aru, mida sa rääkisid?” :D

Novembri alguses üks klassivend Aimar läks ära kehvade hinnete tõttu ja täna tuli uus klassiõde juurde. Liina, brünett. Õpetaja sõnul ta käis Tammes juba enne. Kui ta füüsika tunni alguses kohta otsis ja omamoodi segaduses oli, siis see meenutas mulle jõhkralt seda aega, mil 6. klassi teiseks veerandiks läksin üle a klassist paralleelklassi b. Tean suhteliselt, mida ta tunneb.

Enne tantsutundi oli meil vaba tund ja Eeroga käisime pubis Kuusteist Kannu söömas. Ma võtsin suure lasteprae, Eero aga pelmeenid. Ma oleksin pidanud väikse prae võtma, suurest praest jäi vähemalt pool alles. Lihtsalt ei jõudnud.
Tantsutund oli täna väga lõbus. Kadri, kellega ma enamasti tantsin, puudus. Seega tantsisin Kairega. Täna tantsisime ainult sambat, tša-tšat ja rokkot. Võtsime pöörded juurde. Kairega oli suht meeldivam tantsida, ta on elavam inimene võinii. :D Vahel läks meil tantsimine käest ära ja kohati väga hoogseks, tantsisime mingit oma tantsu lambist, mis teiste näod krussi ajas. :D

Nagu te näha võite, lisasin ma külgreale teisigi asju. Natuke infot minust veel ja viidete alla lisasin pmst kõik blogid, mida ma loen. Mõni jäi võib-olla vahele, mille ma hiljem kindlasti lisan; kuid enamik sai paika. Hiljem katsun teha uue lehe vms, kuhu panen kirja blogid, mida ma loen.

8 thoughts on “Shiny, red..

 1. Merka ütles:

  Pead ei tohi kuklasse panna, opakas, ette peab kallutama ja külma värki hoidma ja suruma kokku, hoidma veits kuni verejooks peatub.
  Ma tahan ka minna filmi “I am Legend” vaatama, tundub räigelt äge.
  Ja keegi on vist huviobjekti leidnud endale^^

 2. PyramidHead ütles:

  Ah nii.. 9. klassis, kui üks päev jalgpalli mängisime ja seal ühe intsidentsi tõttu hakkas mu nina verd jooksma (esimest korda), siis öeldi, et pidi pea kuklas hoidma. Õpetaja ka ei öelnud, et see oleks vale olnud.
  Ja ma kustutasin ühe lõigu ära. Kes ei jõudnud enne lugeda, paras. :D Mõistsin, et see on liiga avalik võinii.. Ei või iial teada, kes loeb mu blogi. HIljuti sain teada, et klassijuhataja oli mu blogi lugenud.

 3. Fletchu ütles:

  Ma sain seda kustutatud lõiku lugeda.

 4. Pyramid Head ütles:

  Lucky you. :D Seesama silmarõõm võib vabalt mu blogi vaadata ja see küll eriti tore poleks, et ta saab blogi kaudu teada. :D

 5. Merka ütles:

  See kuklasseajamine on mingi vana vale komme.
  ma läbisin esmaabikursused, trust me, i’m (almost) a doctor

 6. Su pruut ütles:

  musikene … ära tee oma ninale nii :(
  ma olen see kaire tegelt… sa meeldid mulle :D
  tahaks suga kinno minna ja sinuga jaapani musa kuulata ^^

 7. PyramidHead ütles:

  HAHA. Aitäh, sa ajasid mind ikka nii naerma nüüd. :D
  Vaevalt küll, et Kaire oled. xD

 8. Kadri ütles:

  Ahh,et mina polegi elav või:DEi tegelt ma nalja pärast ainult..
  Jahh,tantsima ma ei jõua järgmine kord ka,sest mul on arvuti kt.Aga egas ma olengi üks väga sitt tantsupartner:DMa ise ka arvan seda kusjuures.
  Ma küll ei viitsiks veebipäevikut pidada:D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s