Kuutõbisus.

Kui ma täna ärkasin, siis nägin, et “Silent Hill”i poster, oli pooleldi ära kakutud. Ülemine osa oli lahti, poster otseses mõttes rippus. Ma muidugi kirusin enda mõtetes, et kes see tegi nii jne. Siis ma arvasin, et teip on küllalt vanaks jäänud ja ei pidanud enam vastu.
Köögis hommikusööki süües ema küsis minult muigavalt: “Mis sul hakkas, et postri ära kiskusid?”
Ma vaatasin emale imeliku näoga otsa ja küsisin: “Misasja?”
Tema sõnul mina kiskusin SH postri seinalt, arvatavasti olin ma kuutõbine või miskit.. Nad ärkasid postri krabina peale üles ja nägid mind seda maha võtmas. Kui ma sain ülemise osa lahti võetud, siis ma hakkasin edasi magama. Noh… sellist jama on päris keeruline kommenteerida. Ma ei mäleta midagi sellest. Kuutõbisus on ikka kummaline.. Huvitav, kas “King Kong”i poster seisab ka homme hommikul üleval?

Eelmise nädala laupäeva öösel lugesin läbi raamatu “Harry Potter ja surma vägised.” Tegu oli hea raamatuga ja pani HP saagale väärika punkti lõppu. Nüüd kui see on läbi loetud, siis tekkis suur soov lugeda mingit head raamatut. Kõige enam sooviks lugeda sellist raamatut, mis hoiaks pinget ja õudust üleval samamoodi nagu seda suudab teha “Silent Hill.” Sisud jms ei pea muidugi kattuma, aga midagi müstilist… :)
Kahtlen, et üldse sellist raamatut eestikeelsena leidub.
Nagu ma olen aru saanud, Remarque pidavat olema hea kirjanik. Otsustasin, et järgmine raamat, mille ma ostan, on Remarque “Läänerindel muutuseta.” Minu mäletamist mööda pidi see olema vist Ralfi lemmikraamat (või siis üks lemmikraamatutest) ja vähe kahtlane, et see raamat mulle pettumust valmistada suudaks. :)

2 thoughts on “Kuutõbisus.

  1. Fletchu ütles:

    Kuutõbi pidavat noores vanuses üpris tavaline olema, nii et ma ei imestaks millegi üle. “Läänerindel muutuseta” on üks mu lemmikraamatuid, all-time favorite on siiski “Kuristik rukkis”.

  2. PyramidHead ütles:

    Õigus.. Kui “Läänerindel muutuseta” ei leia kusagilt, siis katsun selle asemel osta “Kuristik rukkis.”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s