Kihvtid päikeseprillid.

Koomiline on see, et kui pikka aega pole midagi kirjutanud, siis uut sissekannet on raske alustada.
Kõigepealt alustaks sellega, et hinnete seis pärast teist veerandit võrreldes eelmise veerandiga on kõvasti parem. Viitesid ja neljasid on rohkem. :)
Viimase koolinädala kolmapäeval toimus mu klassiga väike jõulusööming Teaduspargis, Lõunakeskuse kõrval. See oli suht pettumus. 100 krooni eest praad, tee ja kringel. Ausalt öeldes ootasin midagi enamat.
Neljapäev oli üsna lõbus. Ajaloo tunnis vaatasime ühte kohta filmist “Häid jõule,” sest 45 minutiga ei jõua kogu filmi ära vaadata. Seega õps lasi filmil edasi kerida. Aga see jupp filmist, mida me nägime, oli väga hea ning äratas küll suurt huvi filmi vastu. Viimane tund sel päeval oli saksa keel, aga kuna suur enamik grupist on paralleelklassist; siis neil oli juhtumisi saksa keele tunni ajal proov tulevaseks jõulupeoks. Tunnis oligi meid ainult viis ja ma tegin ettepaneku, et jätame tunni ära. Õpetaja muidugi küsis, et kas on mingeid tunde pärast seda. Lõpuks ta lubaski kõigil ära minna peale ühe, Kenny.
Sama päeva õhtul oli jõulupidu, kus minagi esinesin. Meie tegime Nikit: Sa oled see, kes jääb. Kaks klassivenda tegid end naisteks, panid naisteriided selga, paruka pähe jne. :D Ma sain esinemiseks väga kihvtid prillid. Paljud inimesed ütlesid, et mulle sobisid need päikeseprillid.
Meie esinesime viimasena. Peab tõdema, et see oli üsna ebameeldiv, sest hirm esinemise ees üha suurenes ja suurenes. Aga lõpuks kui lavale läksime, siis hirm kadus. Mingil moel suutsin end vabalt tunda. Mul polnud muidu tegelikult üldse tantsuvõtted selged, ma tegin kõik eestantsivatelt tüdrukutelt maha. Kohati panin täitsa võssa, kuid sellest polnud midagi hullu. Vähemalt nalja sai. :D
Jõulud mööduvad kenasti ja vaikselt. Muidugi.. jõulusoovid ja muu on toredad; kuid mitte mingit jõulumeeleolu pole. Ma arvan, et pmst lume pärast. Mis jõulud need ilma lumeta on? :)
Eile oli jõulusööming sugulaste juures Ahjal. Täitsa tore oli, vahel sai kõvasti nalja. Täditütar Maria hammustas mind jälle. :D Mitte küll käest, küll aga õlast. Järgmine kord ma ei ürita ära näpata tema mandariini. Hambajälgi seekord ei jäänud.
Ma polnud Ahja sugulaste kodus pikka aega käinud. Minu mäletamist mööda käisin viimati seal augustis või nii. Siis oli seal suhteliselt suur korralagedus remondi pärast. Aga eile sattusin suure üllatuse osaliseks. Nende kodu on nüüd nii ilus, et lausa kadedaks ajab. Värvirikkad seinatapeedid; uus ja ilus mööbel jne. Väga mõnus. :)
Vahel olid sellised kahtlased momendid, et telekat vaadates ma ei suutnud kuidagi paigal olla. Millegipärast hakkas väga ebamugav, nagu hakkaksin hulluks minema. Siis tõusin diivanilt püsti ja läksin teiste teadmata paariks minutiks õue, värsket õhku hingama. Ja niimoodi lausa kolm korda. Õues seistes tekkis suur kihk kellegi hea sõbraga rääkida.
Küll aga mitte mingisuguse jõulumeeleoluta, õhtu lõppes kenasti. :)
Kusjuures, 10 000 külastust sai mul täis. ^^ Tegelikult, praeguseks on 10 300 külastust ligikaudu, but… you get that point.

4 thoughts on “Kihvtid päikeseprillid.

 1. Hufu ütles:

  Hammustamine on kahtlane. Mul on ühe tüdruku hambajäljed siiani kaelal näha. Laupäevast..

 2. spice weasel ütles:

  haha:D ära vingu:D luban tagasi teha

 3. PyramidHead ütles:

  Kas sa arvad, et ma norisin temaga sihilikult, et saada hammustada? :D

 4. spice weasel ütles:

  hufu ei norinud ka sihilikult a sai ikka. naiste värk, ära pane tähele:D ju su kael oli selline isuäratav;)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s