Disturbing.

Üks väga hea sõbranna ja ühtlasi kooliõde, kes koolis nähes alati ütleb “tšau” ja naeratab armsalt, sai eile väga tugeva hoobi osaliseks. Ta on ühte poissi aasta aega armastanud ja eile otsustas ta täielikult välja öelda, mida ta poisi vastu tunneb, sest poiss oli nähtavasti saanud tüdruku. Sõbranna sõnul poisi klassivend ütles küll, et tüdrukut pole; kuid poiss ise väidab vastupidist.
Ja kahjuks läkski nii, et poiss ütles sõbrannale, et ta peab temast üle saama. :/ Täiesti kurb lugu ikka. Tunnen talle väga kaasa, põhiliselt terve eile õhtu ta nuttis. Olin talle toeks ja kuidagi suutsin teda lohutada. Selle jutu käigus ütlesin enda kõige suurema probleemi, mida olengi ainult talle rääkinud. Poleks arvanud, et räägin talle, aga jutu käigus tuli välja.
Aga täna koolis oli kõvasti näha erinevust.. Ta ei naeratanud nii nagu varem. Hinge teeb mustaks, et nii head inimesed peavad sellist piina tundma.

Aga see minu enda suurim probleem, sellest räägin teinekord.. siis kui tunnen, et on aeg avaldada seda. Olge valvel!

Kolmapäeval ostsin joonistusploki. Viimasel ajal on hakanud peas kumisema, et pean end rahustama joonistustega. Viimase aja joonistused on mul suhteliselt võikad ja disturbing. Hmm…

3 thoughts on “Disturbing.

 1. Fletchu ütles:

  Sõna “disturbing” tähendus on tänu IMDb’le minu jaoks täiesti muutunud, seal ju alati küsitakse: How disturbing is this movie?, The rape scene was so disturbing!… Ma arvan, et ei jagaks enam matsu lahti, kui keegi ütleks mulle “please don’t disturb me”.

 2. dandee ütles:

  Flets, mis seal keerusist? Vägistamisstseen oli häiriv, nüüd lähen ma magama, seega ära häiri mind.

  Ja see tüdruku ja poisi lugu… Kuulsustesse ollakse ju ka pidevalt armunud, kuigi neid teatavasti endale ei saa. Ja see poiss oma teise neiuga ei pruugi kokku jääda.

 3. PyramidHead ütles:

  @ Dandee – see, et nad ei pruugi kokku jääda, on küll üsnagi tõenäoline; kuid ei pruugi tähendada seda, et poiss tahab sõbrannaga käima hakata.

  @ Irw, Ralf. :D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s