Uus (mitte tutt-uus) soeng.

Ma sain täna õhtul üle pika aja kõvasti naerda, kui endine klassivend ütles, et endine klassijuhataja luges mu blogi ja teab seda liputamise värki. Ei suutnud kohe üldse naeru pidama, 5-7 minutit järjest naersin valjusti. Naerukrambid.

Eelmise nädala reedel tuli meie trenni gruppi uus inimene, Markus. Ma olin üks esimestest, kes temaga suhtlema hakkas, kohe esimese soojendusringide jooksmise ajal. Täna trennis jooksime 20 minutit sörki ja siis omavahel rääkides sain temast paljutki huvitavat teada. Ta on ka minu-sarnane filmifriik, käib väga tihti kinos. Kivilinna gümnaasiumi poiss.
Tänases trennis olime peamiselt jõusaalis ja võin kihla vedada, et homme hakkavad paljud lihased valutama, sealhulgas ka tuharalihased. Nii on varemgi ühe korra olnud ja polnud just kuigi tore.
Täpselt nagu… “pind perses.”

Üks oluline asi, millest ma olen rääkimata jätnud. 24. novembril käisin juuksuris. Lasin endale samasuguse soengu teha nagu ta tegi mu sugulasele. Tagant lühikeseks, kõrvad sisse, kuid alt on kõrva natuke näha ja ees väike tukk. Väga mõnus soeng tuli, rahul olen. Esmaspäeval oli ikka väga naljakas. Mõned ei tundnud mind uue soenguga äragi, mõned olid vaimustuses. Öeldi, et uus soeng on palju parem. Teistsugune, kuid parem.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s