What’s happening to me?

Eelmise nädala esmaspäeval käisin šoppamas. Otsisin seda, mida olen ootanud üle pooleteise aasta – Silent Hill: Origins’i. Väga kaua aega ootamist ja lõpuks on see käes. :) Kui ma seda Tartu Kaubamajas poeletil nägin… siis need olid lausa mu instinktid. Süda hakkas kiiresti taguma, Liikusin automaatselt riiuli poole, haarasin selle mängu riiulist ja kõndisin otsejoones müüja juurde. Pärast ostmist andsin sellele ühe mopsu… täpselt samamoodi, nagu tegin pärast SH dvd ostmist.

Põhiline asi, millest ma kirjutada tahtsin… Ma olen enda pärast natuke mures. Sel ajal, kui ma koos vanematega telekast Miss World’i valimist vaatasime, siis vanemad kurtsid mulle, et ma olen viimasel ajal vaiksemaks jäänud… mis on iseenesest tõsi tegelikult.
Viimasel ajal olen tõepoolest vaiksem. Aga see pole ainult kõik, sellega seoses olen muutunud ka natuke ükskõiksemaks, tujukamaks, endasse tõmbunuks. Mitte kuidagi ei tea, miks nii on. Ei oska öelda, miks..

Aga samas olen muutunud teravmeelsemaks, mis on teinud mind natuke jutukamaks. See oli seriaali Stargate SG-1 mõju. Peamiselt esimese veerandi jooksul vaatasin järjest ära 4 hooaega järjest. Üks peategelastest Jack O’Neill oli seriaalis oma teravmeelsuste ja naljadega ülimalt naljakas, et olen mõnevõrra tema sarnaseks muutunud. Näiteks, kui seriaali ühes osas Carter seletas mingit keerulist teksti O’Neillile, millest ta alati aru ei saa, siis ta ütles: “Mul on kõht tühi.” Seda väljendit kasutan tihti, eriti kui keegi ajab mingit teksti, millest ma aru ei saa. Mõned on seda minus isegi märkanud.
Teine näide – kehalise kasvatuse tunnis kaks klassivenda hakkasid üksteist togima. Ma ütlesin: “Ma ei teadnudki, et te homod olete.”

Aga ma arvan, et teise lõigu puhul.. there’s only one cure.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s