I can feel it.

Eelmise nädala reedel ma liitusin Spordikooliga. Käisin koos emaga TÜ Spordihoones, täitsime vastava ankeedi ära, maksime klubikaardi ja esimese kuutasu. Paraku tuleb tunnistada, et igapäev ei saa seal kohal olla.
Näiteks, alates tänasest hakkasin käisin käima peotantsu kursusel, mis on meie kooli jaoks (tasuta) ning meid juhendab Veiko Ratas. :) Jah, seesama, kes oli saates “Tantsud tähtedega.” Kursus toimub esmaspäeviti. Kursus toimus esimest korda kaks nädalat tagasi, eelmisel nädalal jäi ära ning täna ma liitusin kursusega.
[—]
Kui kuulsin peotantsukursusest, siis ma ei teinud sellest eriti välja. Kuid ema tungiva soovituse põhjal ma liitusin ikkagi; ja mis eriti hoogu andis, oli see, et meil peaks sel aastal koolis ball. Ega ballil ei tahaks jätta muljet, et ei oska tantsida. :D
Enda üllatuseks olin suhteliselt rahulik ning ei värisenudki, nagu ma alguses arvasin. Tantsukaaslaseks oli paralleelklassi tüdruk, kes oli ka täna esimest korda peotantsukursusel. Armas oli ta küll.
Veiko Ratas oli muidu lahe. Üleüldse tänane kursusetund jättis väga hea mulje – lahe oli, kuid see-eest väga väsitav. Kui koju jõudsin kella 17.25 paiku, siis vasak käsi oli peaaegu surnud ülevalhoidmise tõttu. :D

Nüüd kurbade faktide juurde: ma olen viimasel ajal filmidesse ja seriaali (Stargate SG-1) meeletult ära uppunud, et ma hangin neid rohkem, kui ma ära jõuan vaadata. :D Septembri kuu jooksul olen vaatanud ligi 50 osa. Ning mitmed DVD-d, mida olen ostnud, ootavad vaatamist : The Abyss, Halloween ja Suspiria.

Ligi poolteist nädalat tagasi rääkisin sõbranna Katiga (“Go Live, kooli algus, jooksmine” sissekandes kirjutasin temast). Ta õppis esimesed 9 aastat samas koolis, kus minagi – TTG. Kuid nüüd ta käib Tartu Kivilinna Gümnaasiumis. Igatahes, mida ma öelda tahtsin. . Ta ütles, et nüüd, kui ta käib TKG-s, siis ta mõistis, kuid TTG oli teda muutnud kuidagi, mingil moel. Ma ei saanud täpsemalt aru, mida ta selle all mõtles ning palusin tal ka seletada. Kuid ta ei osanud põhjendada ning ütles, et küll ma ise ka sellest aru saan.
Nüüd.. ma pole väga kindel, kuid ma hakkan osaliselt aru saama sellest, mida ta öelda üritas. Ma tunnen vaikselt, kuidas see mu üle võimust võtab. Juba viimased paar päeva on see nii olnud.

Don’t ask!

2 thoughts on “I can feel it.

  1. Ralf ütles:

    TTG’s Cthulhu!

  2. PyramidHead ütles:

    Eh? “TTG’s Cthulhu!” ? :D mida sa mõtled?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s