Laisk, kuid aus.

Ma olen selle suve jooksul üsna laisk olnud sissekannete kirjutamise alal. Kuid seda võite minu puhul meeles pidada, et ma täidan alati enda lubadused, olgugi, et nende teostamine võtab aega. Reisipäevik tuleb. Paar päeva tagasi ma sain motivatsiooni, kuid mis selle turbostardi andis, saate hiljem teada, kui olen kogu loo ära jutustanud. :)

Viimasel ajal olen ma pidevalt Tallinnas, peamiselt olen seal isaga tomateid müümas keskturul neljapäeval, reedel ja laupäeval, kuid pärast kella 17:00 on mul vaba aeg ning saan linna peal käia. Selle tõttu ongi selle suve jooksul kinokülastuste arv kõvasti tõusnud. Live Free or Die Hard, Harry Potter and the Order of Phoenix, Grindhouse: Planet Terror, The Fracture, The Simpsons: Movie, Ocean’s 13 ja Transformers. Julm..
Simpsonite filmi käisin vaatamas filmiveeb.ee administraatori Robertiga, nägin teda esimest korda reaalelus. Samal päeval, 27. juulil käisin esimest korda elu jooksul Tallinna vanalinnas, hehe. Robert oli nagu omamoodi giid vms. Pärast käimist pidin tunnistama, et vanalinn polegi nii jama, kui esialgu arvasin. Alahindasin kõvasti. Küll aga ilus, kuid samas mitte midagi erilist. Selline… lihtne. Järgnevate nädalate jooksul üritan kino suhtes end tagasi hoida ning hakkan (juba olengi suhteliselt sellega tegelemas) Tallinna linna uurima.
Samuti olen perega Tartus käinud, korterit uurimas. Kui ma jään Tartu Ülikooli veel õppima, siis oleks kohe kindlasti mõttekam osta korter, mitte üürida korterit. Ma olen ametlikult tammetõru.

Minust on saanud Orkuti sõltlane. Kasutaja tegin pärast Austria reisi, kuid hakkasin sellega tegelema sügavamalt paari nädala pärast. Orkut on ikka kõvasti parem, kui reit. :P Vaimustuses suht.

Ja veel üks fakt: ma pole ikka veel suve jooksul ujumas käinud, kuid sellel kuul saab kindlasti käidud, sest ilmad on siin palju soojemaks läinud.

4 thoughts on “Laisk, kuid aus.

 1. Sizzy ütles:

  Nõustun, Orkut ON parem kui reit, sellepärast mul reitti polegi xD

 2. Pyramid Head ütles:

  Täpselt, nüüd ma käin tunduvalt vähem reidis. Rahvusvaheline ikkagi.

 3. Ralf ütles:

  Ma ka ei ole ujumas käinud, mis auhinnaks saab?
  Sulle Fracture meeldis?

 4. Pyramid Head ütles:

  Jep, vägagi. Anthony Hopkinsi tegelaskuju oli väga meeldiv, arukas ja intelligentne. Vaimukad dialoogid vahepeal.
  “Sit down, 007”
  ja veel: “I like him”
  “He likes you!” :D

  Nagu sa enda filmiblogis kirjutasid, mõnus vaheldus CGI-filmidele. Ma aimasin lõpplahendust juba alguses tegelikult, alateadvuses; kuid ma polnud kindel.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s