I am coming, babe.

Käisin eelmisel nädalavahetusel üle väga pika aja metsmaasikaid korjamas. Ma olin igatahes väga väike, kui käisin neid korjamas. Üsna nauditav tegevus oli. Metsmaasikaid on igal juhul etem korjata, kui aedmaasikaid, mida ümbritseb lage maa. Peale metsmaasikate korjamise saab metsa ilu nautida. :)
Reedel käisime Räpina ümbruses vaatamas, ei leidnud mitte ainsatki marja. Kuid laupäeval ja pühapäeval sõitsime Värska lähedusse, kus marju oli kõvasti.
Laupäevane metsmaasika saak, kuid pühapäeval korjasime mitu korda rohkem marju.

Pilt.
Delicious, isn’t it?

Eile, teisipäeval, polnud meil elektrit kellavahemikus 9.00-17.00, elektri hooldustööd. Selle asemel, et kodus passida, läksin koos vennaga Tartu kinno Ekraani, kus vaatasime “Die Hard 4.0.” Film oli uskumatult vinge, võimas. Isegi mu vend oli pärast vaatamist sellest filmist vaimustuses, mida esineb just harva. :D
Kinopiletid ostsin hommikul enne kella 9t Interneti teel ära. Veider on see, et kas tõesti piletid on nüüd valget värvi? Enne olid piletid kollaste toonidega.
Igatahes, kaks kinopiletit on lisandunud kinopiletikogusse. ^^

Neljapäeval lähen Austriasse loodusreisile, koos grupiga koolist, 45 inimest. Oi plinn, see saab olema vägev. ^^ Reis on 7-päevane, 11. juulil tulen tagasi. Nüüd saategi minust seitsmeks päevaks lahti, hopefully, keegi ei hakka mind taga nutma. :)
Kusjuures, bussis on peale VHS maki isegi DVD mängija. Pärast kinoseanssi käisingi Kaubamaja Filmipoes, ostsin kaks VHS kassetti (Kiss Kiss Bang Bang; Austin Powers in Goldmember) ja DVD (Blood Diamond). Mul endal jagub neid DVD’sid ja videosid küll, need kolm pole ainsad filmid, mida kaasa võtan. ^^

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s