17, 18, 21, 24. juuni

Kokkuvõttev sissekanne eelmise nädala kohta:

17-18. juuni oli Lahemaa reis, mis oli üks parimaid ekskursioone. Olgugi, et ma naudin vihma käes jalutamist, kuid seekordne vihm oli selline nõme.. uduvihm. Meeldejäävaimad momendid:
põhjapoolseima tipu vallutamine,mil kõndisin kivilt kividele ja olin lausa põlvini vees, ületades teised;
ekskursiooni start, mil paar inimest ei leidnud bussis kohta ning mul oli enda kõrval vaba koht. Õpetaja ütles,et üks saab minu kõrvale tulla, mille peale mina hästi ülbelt panin käed kuklale/pea kohale (kuidas iganes seletada), mille peale paljud naerma hakkasid;
Vergi sadama muulil kivide kividele hüppamine kuni tipuni ja tagasi, mida ma tegin väga suure kiirusega. Alguses olin järjekorras keskmine, kui suutsin tipu vallutada teisena. Ainar pani eriti täppi: “Nagu oleks mingi Spider-man.” :D

Eelmise nädala tähtsaim sündmus oli põhikooli lõpetamine, mis oli väga ilus ja tore. Muretsema pani ainult see, et ma suutsin veidral kombel teel koolini telefoni ära kaotada. Ühel tänaval ma vaatasin korra kella ja panin oma arust tasku. Koolis nii järsku avastasin,et telefon on kadunud. Aga pärast lõpetamist sain telefoni tagasi, üks sõber lähedalt tagastas telefoni. :) Aga mis on eriti imelik,on see, et nad leidsid telefoni Selveri juures, mis asub sootuks teisel pool Räpinat. Ei teagi nüüd.
Lõpupidu oli suht pettumus, kui välja jätta, et klassikaaslased hääletasid sõbra pool pärast sauna alasti maantee äärel. Keegi möödasõitjatest tegi arvatavasti anonüümkõne, mille peale politsei tuli kohale. :D Midagi hullu ei juhtunud, ma läksin majja peitu. Mil sõbra vanemad rääkisid politseinikega, ma läksin tagantukse kaudu välja. :D Politsei jäi nende selgitusega rahule ning lahkus.

Jaanipäev.. päeva nael oligi moment sõpradega, kui me jamasime heeliumiga. Tõmbasime heeliumi sisse ja rääkisime peenikese häälega. Ma ei suutnud kaua rääkida, sest hääl ajab maru kergesti naerma. :D Koju jõudsin kell 4 öösel. The most memorable quote in this day: “Lihtsalt olla vaba…”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s