Uus "mina."

Lühemate juustega on mõnus, vaba ning kerge olla. Alguses ei tuntud mind ära, olin kuidagi võõras. :D Juuksuris läks ikka parasjagu aega. Mul on juba plaanid olemas, millise soengu teeksin järgmisel korral. See on muidugi reaalne, pole vaja geeli jne. Ühe seriaali tegelase soengu kavatsen teha. :) Esmaspäeval riietusruumi minnes keegi ütles suure imestusega: “OHOH!” Paraku ma ei näinud, kes seda ütles. Muigama ajas, samuti ka, kuidas teised sõbrad muigasid mind nähes. :D

Volbripäeva veetsin kinoskäiguga koos venna ja tema pruudiga. Kell 13.00 üles, paari tunni pärast sõitsime Tartu, ostsin Ekraanis piletid kolmele inimesele, olime tükk aega Eedeni kaubamajas ja kella 16.00’ks tulime tagasi Ekraani ning vaatasime “Mr. Bean’i puhkust.” Väga hea film on, kõvasti naljakas. Mees ikka oskab väga hästi grimasse ja nägusi teha.
Järgmiseks filmiks, mida tahan kindlalt kinos vaadata, on Spider-Man 3. :) Kavatsen seda selle nädala reedel vaatama minna. Pealegi, on mul reedel ka Tartu asja, sest pean minema Kivilinna Gümnaasiumi vestlustele. Pean vestlustel olema 16.00-17.00 ajavahemikus. Ning filmi läheksin vaatama kella 18.00’le seansile.
Ma olen filmi üle veidikene mõelnud, üks “pahadest kuttidest” on nn Sandman. Mu teooria on selline, et liivamees kõrvaldatakse kuumutamisel vms. See oleks suhteliselt loogiline, kuna liiv muutub kuumutamisel klaasiks. :P

Esmaspäev oli meeldejääv selle poolest ka, et koolipäeva keskel hakkas meeletu lumetuisk möllama. Koju minnes ei saanud korralikult vaadata, kuhu lähed, lumi läheb kogu aeg silma. Järsk lumesadu rikkus mu plaanid, kavatsesin õhtul korvpalli minna mängima kooli kõrvale, kossuplatsile. Lumi hakkaski ilusti sulama, kuid täna hakkas jälle lund sadama. Seekord oli olukord hullem, sest lumi oli sulane ja tuulejope jm sai kiiresti märjaks. Paneb mõtlema ka, et miks lumi vallandus meeletult just mai kuu alguses. Niimoodi oleks võinud detsembris olla, siis oleks olnud valged jõulud.

6 thoughts on “Uus "mina."

 1. Ralf ütles:

  Ma pakun, et Sandman uhutakse veega minema siiski.

 2. Merilyn ütles:

  PILTIpiltipiltipiltipilti!

 3. Alice ütles:

  pakun, et siis muutub sandman glassman’iks..

 4. Pyramid Head ütles:

  Veega eemaldamine on ka üks võimalustest, see on ka pähe turgatanud. :P
  Ja pilt.. küll ta kunagi tuleb. :D

 5. Ralf ütles:

  Nonii… Tegelikult ei olnud meil kummalgi õigus, sest Sandmani saatus on leebe. Vahepeal ta uhutakse veega minema küll ja Spidey arvab, et ta on läinud mees, aga pärast tuleb jälle tagasi.

 6. sulfur ütles:

  Hei, ehk räägid natuke vestlustest

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s