Killer-tree!

Tore (filmi)nädalavahetus oli. Järgnevad filmid said ära vaadatud: Pirates of Caribbean 2: Dead Man’s Chest (kaks korda kinos vaadatud küll, kuid tahtsin ka DVD’l olevad feature’id ära vaadata), Monster House, Texas Chainsaw Massacre: The Beginning ja House of 1000 Corpses.

Lubasin, et näitan Teile nn. killer-tree’d, mida joonistasin kunstiõpetuses. Digikaameraga pildistatud. Tõeliselt pinda käis see, et keegi raiskvõttis mu tapeedi-pildi ära, millele pidin selle joonistama ning olin sunnitud joonistama kehvale paberile, mis võtab pastellkriite suure vaevaga. Selle tõttu ongi pildil näha tillukesed valged täpid jms. Aga kuidagi sain tehtud. Tausta ei jõudnud värvida.
Pildi link.

Kooliteemast veel, et füüsikaõpetaja on nüüd täiesti ära keeranud. Sügisel oli ta suht okei, kuid nüüd… täiesti segane. Isegi tinises hullult selle peale, et pärast tunnikontrolli oli keegi saatnud ülesannete õpiku eespool asuvasse pinki. Tüki aja pärast ütlesin: “Kas teile makstakse vähe?” Mõni aeg hiljem ta jälle tinises millegi peale ja ma ütlesin omaette: “Talle tõepoolest makstakse vähe.”

Täna olid plaanid minna kooli juurde liuväljale uisutama. Otsisin keldrist uisud üles ja.. uisud olid väikseks jäänud. : ( Eriti pole imestada ka siin nüüd, need olid ostetud kaks aastat tagasi.Peaks lähiajal uued uisud ostma. Uisutamine on üks lemmiktalispordialadest ning tahaks sellel talvel kindlasti uisutada. Eelmisel talvel ma paraku üldse ei uisutanud. : /

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s