Ebameeldiv hommik, erm..

Võtame siis lühidalt mu tänase päeva läbi.
Vanemad läksid eile päeval Tallinna, EKLVL konverentsil käisid täna, nagu ma eelnevas sissekandes kirjutasin. Läksin magama kella 1 paiku öösel. Sättisin äratuse nii mobiiltelefonil kui ka äratuskellal.
Ja järsku ärkasin 9:38. Jube paanika oli tol hetkel. :D Sättisin end kibekiiresti valmis, läksin jooksuga kooli. Reedel on lühike koolipäev. Bioloogia -> Kirjandus -> Kirjandus -> Matemaatika -> Vene keel. 9:40 läheb vahetundi, 9:50 läheb tundi ning jõudsin kooli kella 9:53-ks, täpsemalt jõudsin kolmandaks tunniks. Paar minutit sinna-tagasi. Kui hakkasin ülemistele korrustele minema, tulid vastu kaks klassivenda. Uhh, vähemalt ei pidanud üksi minema sinna. :D Natuke piinlik oli, aga midagi väga hullu polnud.
Matemaatikas oli kontrolltöö kiirteoreemi vms peale, mida ma ei osanud eelnevates tundides. Enne tunni algust vaatasin õpikust korraks üle, kuidas värgid käisid. Töö kätte antud, läks väga hästi. Oskasin kõike imekombel. Polnudki üldse raske. Ja vene keel läks ka ülimalt hästi. Võtsime täna ette tegusõnade pööramise, sain kaks viite. :D Pidime kaks harjutust tegema ja esimesed kolm, kel valmis (ning õigesti tehtud), saavad viied. Üllatavalt lihtne oli. Teiste jaoks oli raske, ei saanud just aru, miks.
Nüüd tagant järgi mõeldes hommikule, naeran nüüd selle üle. :D
Koju jõudnud, vaatasin mõne aja pärast “Kyle XY” seriaali esimese hooaja kaks viimast episoodi ära. Väga hea seriaal on, ootan pingsalt teist hooaega.
Kaks sõpra käisid siin läbi.
Muud erilist polegi juhtunud.

Kas ma eksin või ongi see nii, et bass teeb kiiresti kõhu tühjaks või tekitab väikseid valusi kõhus? Pidudel on alati nii olnud ja täna suht valjult muusikat kuulates oli sama lugu. Karvane värk igatahes. :)

One thought on “Ebameeldiv hommik, erm..

  1. Lokk ütles:

    Appi, mis väljend=D
    “Karvane” I mean.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s