Vabalooming.

Nüüd olen jamas. Ma ei mäleta üldse enam zone.ee kasutajanime ega parooli, isegi e-maili, sest mul on neid mitu. Tuhnisin postkastid läbi, kuid ei leidnud midagi. Teatud kirjad kustuvad ise ära…? Peaks äkki zone.ee administraatoriga ühendust võtma, ehk on veel mingit lootust.

Eelmise nädala neljapäeval kunstitunnis sai ühe toreda pildi joonistatud. Ühesõnaga, pastakaga pidime joonistama paberile igasugu asju, mis pähe tulevad. Suht vabalooming, kuid pastakaga teed varjud jms.
Te vist juba aimasite, mida ma joonistan. Hehe! :D
Kuna zone.ee’sse ei saa panna andmete kadumise tõttu, seega olin sunnitud imageshack’i panema.
Ilma käteta olevus (vasakpoolne) e. Lying Figure jäi pooleli, ei jõudnud ära joonistada. :D

Täna kella viie-kuue paiku sain valmis Teise Maailmasõja-teemalise referaadiga, mis pidi põhinema vanavanemate mälestustel jms. Peaks ütlema, et meeldiv oli teha, sest ma pole ammu referaati teinud ja suht põnev oli kuulata vanaisa. Päris kobe tuli välja minu meelest.

Täna oli suht naljakas moment geograafia tunnis. Tegime kontrolltöö ära, pärast seda võtsime teemaks “muldkate.” Õpetaja küsis, et millest muld koosneb. Ütlesin “sõnnikust,” mille peale mitmed naerma hakkasid. :D Järgmine tund e. kehaline kasvatus jäi ära, seega saime tund aega varem koju.

Korrastasin ühte suurt nn. banaanikasti, kuhu olen pannud koomiksid jms. Lootsin sealt vanu referaate leida, millest natuke eeskuju võtta. Paar asja ununes ära. Võtsin koomiksid ja muu sealt välja, koomiksid korrastasin ära. Miki Hiired, Tom & Jerry ja vanad Muumide koomiksid sorteerisin ära. Kasti põhjast leidsin igasugu huvitavaid asju. Näiteks Digimon’i raamat, mille ma ise kirjutasin. Omal ajal fännasin hullult neid. Raamatus oli igasugust infot tegelaste, olevuste jms kohta. Nimed, relvad, pildid jne. Igasugused vanad isejoonistatud koomiks-raamatud, millest olin alati mingi veerandi jagu täis joonistanud. Asjad olid koguaeg soiku jäetud. :D Võtsin need välja ja panin teise kohta. Mitme aasta pärast on väga mõnus meenutada nagu ka seda täna oli. Panin koomiksid korrastatuna tagasi. Ja hopsaa, vanad referaadid olid hoopis raamaturiiulis, raamatute peal. : D

3 thoughts on “Vabalooming.

  1. F. ütles:

    Õp. Hindreus oleks mu seinale riputanud ja soolaga maitsestanud enne põranda all luku taga olevate kannibalide välja päästmist, kui ma talle sellise töö oleks hindamiseks andnud. :D

  2. Merilyn ütles:

    kõik joonistavad, kuid vaid vähesed joonistavad hästi, mina tahaks kah üks vähestest olla!

  3. Lokk ütles:

    Muhahaa, su pildid on väga pöörfid, siiski- siiski, see mutant (jalgadega peletis) on parim sellisena, nagu see zone’is oli!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s