Räpina Vallavalituse sünna.

Viimasel ajal on vastikult kiire olnud. Räägiks kõigepealt eelmise nädala laupäevast.
18. novembril oli Räpina Vallavalitsuse sünnipäev, 15 aastat sai vist ning see üritus algas kell 16.00.
Mina koos klassikaaslastega (mitte kõigi) esinesime seal samuti. Laulsime laulu “Isamaa ilu heieldes” vms.
Kõige enam vastumeelt meis tekitas see, et me laulsime viimastena! Järjekorranumbriks oli 30.
Kell 14.15 pidime mina ning klassikaaslased kooli ees kokku saama, sõitsime Meelvasse kohale kaks tundi enne sünna algust. Ootasime mitu-mitu tundi, ma igavlesin väga hullult. Ainus, mis tollel päeval mulle silmarõõmu pakkus, oli see, et päeval oli õues väike udu. :) Seal kohal olles pidevalt vaatasin aknast välja ning pomisesin omaette igast SH tsitaate jms.
Kuskil kella 19.00 kandis saime lõpuks esineda. Laulsime ära. Minu sees valdas mingusugune hea tunne, esinedes seal. Hirmu ega muud seesugust polnud, mis minus tavaliselt esineb sellistes olukordades. Üldiselt, mõnus oli esineda. Ma olen nüüd mõistnud, et mulle meeldib tegelikult esineda. Varem ma koguaeg kartsin ning üritasin seda vältida kui katku.
Pärast esinemist ei saanud koju. Vanemad tahtsid näha ühte ansamblit jms. Kõige lõpuks oli loosimine. Meil esinejatel polnud piletit küll. Aga see-eest, mu isa võitis ühe tasuta kinopileti ühele seansile kuni järgmise aasta mai kuuni. Kuna mu isa ega ema ei käi kinos, siis nad andsid selle mulle.
Mwahahahaa! : D
Muigama ajab, mina kui Räpina (vist ainus) filmifriik ja võitsin põhimõtteliselt kinopileti. Isegi Räpina Rahvalehes olen ma tunnistanud ennast Räpina filmifriigiks. : D
Paar inimest on mind kutsunud pärast ajalehe avaldamist filmifriigiks. Mind ennast see üldse ei häiri, sest ma tõepoolest olen filmifriik ning ma ei häbene seda. Aga mis veel – ma olen veelgi enam Silent Hill-i friik. :)
Kuskil kella 22.00 paiku läksime korraks koju, siis läksime külla. :D Viisime selle pere vanaema sünnipäevalt ka koju. :) Ning lõplikult sain koju pühapäeva öösel kl 1. Väga pikk päev.

Kui koju jõudsin, siis ma olin pisut pettunud, et Final Fantasy VII polnud päeva jooksul mitte enam kui 2% ära tõmmanud.

3 thoughts on “Räpina Vallavalituse sünna.

 1. Lokk ütles:

  Soeng on valmis juba??

 2. Pyramid Head ütles:

  Veel mitte. : )

 3. Lokk ütles:

  Tee kiirelt!
  Seda ka, et Silvi Vraidi pildid on üleval??

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s